Етнічні росіяни перетворюються на нацменшину у поки що своїй країні

ПОЛІТИКА
24.12.2022, 20:23
Етнічні росіяни перетворюються на нацменшину у поки що своїй країні

Міністерство внутрішніх справ РФ заохочує мігрантів із Середньої Азії одружуватися з російськими вдовами, які втратили чоловіків на війні.

Певно, тепер на московії очікують уже навали узбеків, кирґизів, таджиків. Під цю нехитру справу Кремль виділяє чималі кошти з державного бюджету, що ніяк не сягне дна.

Днями статисти з кабінетів МВС РФ назвали число тих, хто втік за кордон від війни та мобілізації: понад 1 мільйон осіб, переважно – чоловіки (це більше, ніж за всю Холодну війну!). Природно, виїжджають люди з достатком, бізнесмени, креативний клас тощо.

Зміцнювати IQ та генофонд так званої "російської нації" підтягуються азійці. А МВС РФ вивалює на голову громадян інформацію про потенційні наслідки: остаточно сформуються великі "етнічні" анклави, погіршиться криміногенна ситуація, зросте "тіньова економіка", перевантажиться соціальне і культурне середовище вже за якийсь рік-два.

Простіше кажучи, росіяни поступово перетворюються на етнічну меншину!

Тільки за 9 місяців 2022 року паспорт РФ отримали понад 119 тисяч таджиків, а ще 114 тисяч – право на проживання. По узбеках і кирґизах цифри менші, але загалом торік громадянами росії стали 735 тисяч іноземців, із них майже половина – вихідці з Середньої Азії.

МВС закликає уряд РФ щось із цим робити. Показово, але Кремль відреагував зворотним чином, збільшивши асигнування на зросійщення майбутніх гастарбайтерів.

Свій механізм скорочення  відтоку громадян у терориста Євгєнія Прігожина, який пропонує утилізувати втікачів на українському фронті. Він так буквально і каже: «З охочих виїхати за кордон – сформувати штрафбат у складі ПВК "Вагнер", аби вони всі загинули героями».

Утилізація на сьогодні є панівною стратегією на московії. При цьому, нескладно порахувати, що РФ видає азійцям  стільки ж паспортів, скільки втрачає вбитими та пораненими на війні в Україні; але цього замало, кількість натуралізованих слід збільшити, врахувавши:

  • мільйон мігрантів мобілізаційного розливу;
  • мільйони тих "дорогих росіян", які  банально спиваються і теж скоро самоутилізуються.

Натомість у російському Міністерстві охорони здоров'я констатували – алкоголізм у глибинці за рік виріс на 7%, а у прифронтових областях – на 15-20%. Моральне падіння і демографічна катастрофа, як кажуть, на лице.

РФ несамовито створює умови для заміщення етнічних росіян на неетнічних чужинців:

  • з одного боку, це благо для Кремля, бо "нові росіяни" активно плодяться, швидко "ещё наражают", їм можна менше платити;
  • з іншого –  глибинному народу вже час вивчати таджицьку, узбецьку та східні мови, без цього в орді прожити буде важко.

Автор – Орест Сохар, військовий експерт і шеф-редактор "OBOZREVATEL"

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Мімікрія кремлівського бункерного щура у розпалі. Владімір Путін став блідою тінню своєї білоруської маріонетки.
25 березня, 21:13
Світ
Бразильський клуб замирення української жертви з російським воєнним злочинцем-агресором імені Луїза Інасіу да Силви почав роботу.
25 березня, 16:29
Світ
Цікаво спитатися у Надзвичайного і Повноважного Посла України Ірини Венедіктової, чому швейцарська влада відверто підігрує агресору?
12 березня, 17:23
Світ
Уряд Об'єднаного Королівства заборонив китайським державним компаніям брати участь в тендерах, які стосуються програм відновлення України.
02 березня, 16:49
Опінії
BAE Systems накопичила 3 ​​мільярди фунтів стерлінгів готівкою, і пан Вудберн сказав, що це дозволило їй робити «довгострокові ставки».
26 лютого, 13:10
Світ
Американські дипломати та спеціальні служби визнали його таким, що заслуговує на довіру і представляє потенційний інтерес для Вашинґтона.
14 лютого, 17:20