Фальшива сенсація, або як надурити лохторат

ПОЛІТИКА
01 квітня, 06:08
Фальшива сенсація, або як надурити лохторат
Фото: Facebook

Імовірно, що Зе-команда знову порушить законодавство. Цього разу із приводу волевиявлення громадян задля збереження своєї легітимності.

В Україні почалася велика імітація діяльності політичних сил із наступним пилянням державного бюджету на вибори. Якими вони будуть, а головне коли, точної дати ніхто не скажи, оскільки це — частина не менш великої залаштункової гри із геополітичними наслідками.

Отже, спробуємо на пальцях по пунктах пояснити, чому можливі (звісно, не варто скидати із рахунків кретинізм чинної влади) вибори вже у липні — відвертий вкид. Впливове британське видання поширило фальшиву сенсацію, з якою надалі будуть носитися окремі персонажі, як із писаною торбою.

  1. Воєнний стан ніхто не буде відразу скасовувати (і цього немає навіть у планах). Навіть якщо настане якесь «перемир'я», то як мінімум треба переконатися, що московити не кинули вчергове (вони це роблять завжди).
  2. Це відтерміновує початок виборчого процесу. Так, як мінімум на 90 днів, тобто до 9 серпня поточного року (зверніться за уточненням до відповідного закону).
  3. Таким чином, найближчі можливі теоретичні вибори це плюс ще додаткові 60 днів. Тобто не чекайте їх принаймні до жовтня.
  4. Задля того, щоби процес запустився у такому вигляді, нам справді потрібне перемир'я на кінець квітня. Ви дійсне вірите, що московити припинять вогонь?
  5. Перемир'я на кінець квітня — це марення, в яке, видається, вже навіть у команді Дональда Трампа не вірять. 47-й президент США також почав мати сумніви у власних заявах про найшвидший мир.
Автор : Юрій Богданов
Читайте також:
Опінії
Коли народ на ділі не обурюється, то політики раді тримати такий народ у «чорному тілі». Саме це сталося зі США, чия влада хоче угоди з РФ.
22 червня, 07:01
Опінії
Публічність влади та інформаційна прозорість є насамперед лакмусовим папірцем рівня визначення державності. Україна цей іспит не склала.
20 червня, 06:09
Світ
Запропонований прем'єр-міністром Джорджею Мелоні закон про державну безпеку, ухвалений Сенатом більшістю (109) голосів. Проти — 69 обранців.
08 червня, 08:12
Політика
Хав'єр Мілей намагається у всьому наслідувати Дональда Трампа. Новий президентський указ свідчить, що Вашинґтон — дороговказ Буенос-Айреса.
18 травня, 16:21
Політика
Конституція України гарантує кожному громадянинові недоторканність його нерухомого майна. Саме це символізує істинну демократію.
16 травня, 14:56
Світ
Рішення федерального уряду у Берні завершить законодавчий процес, розпочатий парламентом країни торік у грудні. Для палестинців це удар.
12 травня, 13:43