Феміністки влаштували зворотний сексизм проти українських чоловіків

ПОЛІТИКА
12.05.2023, 17:27
Феміністки влаштували зворотний сексизм проти українських чоловіків
Фото: Google

Коротка історія про те, як одна грішниця із соціальної мережі "Twitter" не захотіла згрішити. А певно так хотілося...

Жінки, які підіймають галас на весь медіапростір через сексизм і неповагу до жіночої статі, бо їх якось не так називають, самі із задоволенням виказують зворотний сексизм у бік чоловіків. А ще, своє реальне ставлення до них.

Воно і не дивно. Оскільки всі ресурси, блоґери та самозвані лідери суспільної думки у сфері ґендеру та інших соціально-статевих девіацій систематично виховують у жінках егоїзм, жіночий шовінізм і штовхають до соціально-побутової сегрегації.

Хіба ж фемінізм не проти цього боровся?

Хіба соціальна рівність чоловіків і жінок не виражається у рівному доступі обох до публічних просторів та сервісів? Хіба жінка це не людина, яка не потребує виокремлення в різних контекстах?

Ми спостерігаємо все більше таких тенденцій. Жінки приходять до розуміння того, що у деяких випадках статева сегрегація є доцільною і позитивною, але визнавати наявні відмінності між статями не хочуть.

У світі панівної ґендерної ідеології, яка стверджує надуманість статевості й прагне відмінити цю категорію як таку, фемінізм здатний вижити. Тобто, вижити тільки, якщо поверне у свій центр жінку як відмінну від чоловіка категорію і перегляне свій підхід до статевої проблематики.

Або ж навпаки – фемінізм (його крайньоліва форма на основі фройдо-марксизму – прим. ред.) зникне, не витримавши конкуренції. Одним словом, події розгортаються все цікавіше.

Феміністки влаштували зворотний сексизм проти українських чоловіків_1
Автор : Анастасія Уразбаєва
Читайте також:
Новини
На територію забудови  завозили пісок, незаконно видобутий на кладовищі у місті Українка
13 травня, 09:00
Опінії
Як Єрмак і Татаров опинилися в центрі медійного скандалу
12 травня, 19:37
Мистецтво
Країна використовувала заборонену рекламу.
09 травня, 20:51
Війна
«Попереднє командування приховувало реальний стан справ».
24 квітня, 08:32
Війна
У мережі набрала розголосу ситуація довкола бійців 14-ї бригади 2-го механізованого батальйону ЗСУ, які служать на Харківському напрямку.
23 квітня, 21:09
Політика
Реперу заборонили в’їзд до Великої Британії, а музичний фестиваль Wireless, на якому він мав бути хедлайнером, скасували.
07 квітня, 19:53