Фінляндія мусить негайно надати Україні зброю, – фінський нардеп Юссі Галла-аго

СВІТ
23 лютого, 06:59
Фінляндія мусить негайно надати Україні зброю, – фінський нардеп Юссі Галла-аго

Доля всієї Європи нині вирішується на землях Східної України, яку варто всіляко підтримувати, у тому числі – збройно.

Таку думку на своїй сторінці у Twitter висловив голова Комітету із закордонних справ парламенту Фінляндії Юссі Галла-Ахо, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Народний обранець переконаний, що окуповані московитами Луганськ і Донецьк можна сміливо порівняти із Судетською областю 1938 року, а Україну – з Польщею 1939 року.

«Ми мусимо називати речі своїми іменами та перестати загравати з агресором. Адже допомагаючи Україні ми надаємо послугу не лише Україні, а й собі. Україна сьогодні на передовій лінії захисту всієї Європи. Тому вважаю, що не варто ігнорувати рішення РФ визнати незалежність самопроголошених "ЛНР" та "ДНР", оскільки воно злочинне та незаконне. Я нагадаю, Росія за всю свою історію вміла за раз відхопити шматок саме такого розміру, який їй дозволять, у протилежному випадку вона відступає, підібгавши хвоста», – написав у соціальній мережі голова Комітету із закордонних справ парламенту Фінляндії.

Також відомий у дипломатичних колах колишній лідер фінських націоналістів Юссі Галла-аго пропонує уряду та президенту своєї країни невідкладно переглянути відмову постачати зброю Україні, яка має природне право на самооборону і захист власного суверенітету.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", Естонія пообіцяла озброювати Україну навіть у разі повномасштабної війни з РФ.

Автор : Данило Катраник
Читайте також:
Кримінал
На новоокупованих територіях репресії набувають усе нових і нових обертів, росіяни не цураються практикувати методи чекістів і ґестапівців.
02 серпня, 08:18
Світ
рф має намір отримати частину грузинського курорту Бічвінта
26 липня, 16:52
Політика
Чи може росія повторити концепцію "народних республік" в умовах 2022-го? Швидше ні, аніж так.
16 липня, 09:27
Війна
Колишній народний депутат України від Партії регіонів Євген Балицький організовує "референдуму" щодо приєднання до ресурсної федерації.
15 липня, 07:09
Війна
За весь час існування Верхньокальміуське водосховище, що неподалік Ясинуватої, ніколи не зазнавало обміління, проте не цьогоріч улітку.
10 липня, 18:18
Кримінал
Продуктові склади та зерносховища у тимчасово окупованому Старобільську майже повністю спустошені російськими загарбниками.
23 червня, 17:00