Фінські добровольці допомогли ЗСУ визволити Куп'янськ

ВІЙНА
14 вересня, 08:02
Фінські добровольці допомогли ЗСУ визволити Куп'янськ

Уродженці Суомі, які весною стали до лав Інтернаціонального легіону Територіальної оборони України, взяли участь у деокупації Харківщини.

Відповідний ролик зі звільненого від російських окупаційно-терористичних угруповань Куп'янська оприлюднили на Facebook-сторінці Центру дослідження Фінляндії.

Як вдалося дізнатися, безпосередніми учасниками операції, підготовленої Генеральним штабом Збройних Сил України, став підрозділ виключно з фінських добровольців.

«Трішки позитивних новин зі Слобожанського відтинку фронту московитсько-української війни... Фінські добровольці відзвітували про участь у звільнені Куп'янська від окупантів. На ролику, оприлюдненого пресслужбою Інтернаціонального легіону територіальної оборони України, видно як вояки 1 батальйону здіймають наш синьо-жовтий стяг у деокупованому місті», – прокоментували подію у Центрі дослідження Фінляндії.

Не слід також забувати й про те, що багато іноземців нині беруть участь у нашій визвольній війні проти росіян не тільки на Харківщині, а й на Херсонщині, Запоріжжі та Донеччині, відряджаючи непроханих загарбників на концерт до Кобзона.

Окремо "Останній Бастіон" радить читачам згадати, що росіяни як вогню бояться контактних боїв із ЗСУ, особливо лобових атак з Інтернаціональним легіоном Територіальної оборони.

Автор : Данило Катраник
вибір редакції
Читайте також:
Світ
У YouTube повідомили, що сервіс не припинятиме роботу на росії
25 травня, 15:42
Світ
Згодом планується розширення нової політики на ряд інших кризових ситуацій.
21 травня, 17:55
Кримінал
Двоє працівників Вільногірського гірничо-металургійного комбінату закликали Пуйла захопити Україну та "знищити бандерівців".
24 квітня, 07:59
Війна
В Україні оголосили полювання на вірнопідданого путінського шакала Рамзана Кадирова, який приїхав убивати мирне населення.
14 березня, 14:29
Війна
Депутат Державної думи РФ із фракції "Справедлива Росія – За правду" Анатолій Вассерман назвав українську націю "вигаданою".
26 січня, 12:51
Світ
Соцмережа має запрацювати 21 лютого 2022 року
09 січня, 10:21