Фінські добровольці допомогли ЗСУ визволити Куп'янськ

ВІЙНА
14.09.2022, 08:02
Фінські добровольці допомогли ЗСУ визволити Куп'янськ

Уродженці Суомі, які весною стали до лав Інтернаціонального легіону Територіальної оборони України, взяли участь у деокупації Харківщини.

Відповідний ролик зі звільненого від російських окупаційно-терористичних угруповань Куп'янська оприлюднили на Facebook-сторінці Центру дослідження Фінляндії.

Як вдалося дізнатися, безпосередніми учасниками операції, підготовленої Генеральним штабом Збройних Сил України, став підрозділ виключно з фінських добровольців.

«Трішки позитивних новин зі Слобожанського відтинку фронту московитсько-української війни... Фінські добровольці відзвітували про участь у звільнені Куп'янська від окупантів. На ролику, оприлюдненого пресслужбою Інтернаціонального легіону територіальної оборони України, видно як вояки 1 батальйону здіймають наш синьо-жовтий стяг у деокупованому місті», – прокоментували подію у Центрі дослідження Фінляндії.

Не слід також забувати й про те, що багато іноземців нині беруть участь у нашій визвольній війні проти росіян не тільки на Харківщині, а й на Херсонщині, Запоріжжі та Донеччині, відряджаючи непроханих загарбників на концерт до Кобзона.

Окремо "Останній Бастіон" радить читачам згадати, що росіяни як вогню бояться контактних боїв із ЗСУ, особливо лобових атак з Інтернаціональним легіоном Територіальної оборони.

Автор : Данило Катраник
Читайте також:
Світ
Користувачі повідомляють про проблеми з входом у персональні акаунти
05 березня, 17:46
Світ
Засновник соцмережі X залишив повідомлення для рекламодавців, яких не влаштовує його антиізраїльська позиція.
30.11.2023, 15:00
Світ
Для підтвердження особи потрібно надати паспорт державного зразка, а також доведеться зробити селфі-знімок із паспортом у руках.
19.08.2023, 14:35
Світ
Домен x.com раніше перенаправляв відвідувачів на сайти з порно та азартними іграми.
27.07.2023, 10:39
Світ
Цукерберг не хоче платити видавцям. Доступ до новин буде припинено у Канаді після набрання чинності законом "Про онлайн-новини".
23.06.2023, 10:05
Світ
Європейські депутати стурбовані хаотичними та суперечливими діями Маска
20.12.2022, 13:29