Син полеглого нацгвардійця з Полтави допомагає захисникам України

ПОЛТАВА
31 серпня, 08:09
Син полеглого нацгвардійця з Полтави допомагає захисникам України

8-річний Роман Іщев – старша дитина добровольця Юрія Іщева, який віддав життя у ближньому бою з російськими окупантами за селище Криничне.

Без батька також залишився 3-річний Максим, інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на пресслужбу Національної гвардії України.

З'ясувалося, що малий Рома носить татів наручний годинник і після нашої спільної перемоги над російським агресором хоче так само змагатися в мотокросі.

Юнак пишається тим, що він – українець і син Героя-нацгвардійця, полеглого під час Балаклійської оборонної операції, а відтак узявся допомагати іншим захисникам.

«Наш батько з Полтави, але останні роки жив у Валках на Харківщині. Я мрію про перемогу України, вільний від окупантів Крим і звільнення всіх захоплених областей від російських загарбників. На підтримку ЗСУ ми з друзями організували блокпост. Водії дають нам гроші для нашої армії. Так ми зібрали та передали волонтерам уже понад 9000 гривень. А нещодавно я передав на потреби захисників гроші, які мені подарували на день народження. Кошти пішли на купівлю каски для оборонця Харкова», – зазначає юний патріот.

Дружина полеглого у бою нацгвардійця Юрія Іщева – Світлана – додає, прямо зараз на Східному фронті перебувають його дідусь і дядько, котрі теж пішли воювати добровольцями.

«24 лютого одразу годин в 6-7, пам'ятаю, він зірвався... Я стояла з рюкзаком. Мабуть, тоді я у той рюкзак зібрала все своє жіноче життя. Я вірю в кохання. Я буду любити його до останнього подиху. Він для нас – легенда. Просто легенда. Він був байкер, він був воїн, він був вікінг. У нього були золоті руки. Він знав все про все. Ми познайомилися на байкерському зльоті. Таке враження було, що ми знайомі все своє життя», – прокоментувала Світлана Іщева.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що громадськість дотиснула владу Львова з приводу перейменування вулиці Короленка на честь Героя України Тараса "Хаммера" Бобанича.

Син полеглого нацгвардійця з Полтави допомагає захисникам України_1
Читайте також:
Війна
Пілот-винищувач Тарас Редькін загинув, відвівши літак від населеного пункту
22 жовтня, 11:15
Некролог
Етнічний мегрел Едішер Кварацхелія зі складу підрозділу для іноземців у лавах Сил оборони України віддав життя у бою проти окупантів.
12 жовтня, 09:12
Некролог
У бою з російськими окупаційно-терористичними силами смертю хоробрих поліг воїн Збройних Сил України Олексій Вещевайлов.
29 вересня, 17:23
Війна
Полеглого у боях за Ізюм воїна Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" вшанують у Стрию на Львівщині та у Полтаві.
29 вересня, 08:01
Життя
У той час поки полонені окупанти повернулись на росію цілими та відгодованими, незламні воїни з маріупольського гарнізону мають каліцтва.
24 вересня, 20:00
Некролог
Лави українського небесного воїнства знову поповнилися щирим патріотом і незламним борцем за волю нашої Батьківщини.
14 вересня, 19:46