Син полеглого нацгвардійця з Полтави допомагає захисникам України

ПОЛТАВА
31.08.2022, 08:09
Син полеглого нацгвардійця з Полтави допомагає захисникам України

8-річний Роман Іщев – старша дитина добровольця Юрія Іщева, який віддав життя у ближньому бою з російськими окупантами за селище Криничне.

Без батька також залишився 3-річний Максим, інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на пресслужбу Національної гвардії України.

З'ясувалося, що малий Рома носить татів наручний годинник і після нашої спільної перемоги над російським агресором хоче так само змагатися в мотокросі.

Юнак пишається тим, що він – українець і син Героя-нацгвардійця, полеглого під час Балаклійської оборонної операції, а відтак узявся допомагати іншим захисникам.

«Наш батько з Полтави, але останні роки жив у Валках на Харківщині. Я мрію про перемогу України, вільний від окупантів Крим і звільнення всіх захоплених областей від російських загарбників. На підтримку ЗСУ ми з друзями організували блокпост. Водії дають нам гроші для нашої армії. Так ми зібрали та передали волонтерам уже понад 9000 гривень. А нещодавно я передав на потреби захисників гроші, які мені подарували на день народження. Кошти пішли на купівлю каски для оборонця Харкова», – зазначає юний патріот.

Дружина полеглого у бою нацгвардійця Юрія Іщева – Світлана – додає, прямо зараз на Східному фронті перебувають його дідусь і дядько, котрі теж пішли воювати добровольцями.

«24 лютого одразу годин в 6-7, пам'ятаю, він зірвався... Я стояла з рюкзаком. Мабуть, тоді я у той рюкзак зібрала все своє жіноче життя. Я вірю в кохання. Я буду любити його до останнього подиху. Він для нас – легенда. Просто легенда. Він був байкер, він був воїн, він був вікінг. У нього були золоті руки. Він знав все про все. Ми познайомилися на байкерському зльоті. Таке враження було, що ми знайомі все своє життя», – прокоментувала Світлана Іщева.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що громадськість дотиснула владу Львова з приводу перейменування вулиці Короленка на честь Героя України Тараса "Хаммера" Бобанича.

Син полеглого нацгвардійця з Полтави допомагає захисникам України_1
Читайте також:
Історія
У наш час важливо згадувати героїчні приклади з минулого. Це заряджає енергією, надихає боротись проти окупантів і за справедливість.
20 вересня, 18:14
Війна
Українського воїна зобразили таким самим, яким він був на останніх кадрах перед своєю смертю.
12 вересня, 14:55
Полтава
Наших незламних захисників Олександра Федорченка, Віталія Шевченка, Олега Бабенка і Анатолія Карбана увічнили у топоніміці Миргорода.
09 вересня, 18:45
Некролог
На Київщині провели в останню путь пілотів винищувальної авіації, які загинули, захищаючи Україну від навали російських загарбників.
30 серпня, 21:29
Виміри
Суспільству вже формують асоціативний ряд "облич війни", котрі плавно перейдуть у обличчя нової "переможної" політики.
21 серпня, 12:00
Некролог
19 серпня 2014 під час визвольної операції на Донеччині у бою за місто Іловайськ смертю хоробрих поліг вірний син України з діаспори.
19 серпня, 19:03