Фітнес-тренер Роман Заволока обплював контуженого фронтовика

28.08.2023, 19:47
Фітнес-тренер Роман Заволока обплював контуженого фронтовика
Фото: Останній Бастіон

Відомий серед полтавських споживачів TikTok-контенту для качок та качків не припиняє ображати українських військовослужбовців.

Ідеться про самозваного фітнес-тренера Романа Заволоку, який днями плюнув у воїна-добровольця Олександра Мацька, котрий торік підірвався на міні під час деокупації Харківщини.

Мережевий парубок-спортсмен, який може довести свою користь десь на околиці Роботиного чи Авдіївки, вирішив образити нашого захисника привселюдно у середмісті Полтави.

Під час доволі емоційного діалогу учаснику бойових дій ухилянт Заволока сказав в обличчя наступні слова: «Ти придурок сам попався на крючок. Завалі єбало. Ти шо, контужений?».

Що вдалося з'ясувати про бойовий шлях фронтовика і нашого земляка Олександра Мацька?

  • Під час деокупації Харківщини його бронемашина Олександра підірвалася на міні, отримав важку контузію і травми – опіки та ушкоджені ноги.
  • Весь цей час вояк проходив реабілітацію й отримав другу групу інвалідності, а згодом його взяли на службу до Полтавського Територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Наша редакція висловлює обурення та засуджує дії Романа Заволоки, чиє нікчемне життя захищають незламні воїни, а тому вважаємо, що публічних вибачень буде замало.

Водночас медіаагенція "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати про те, що неповага до військовиків, особлив тих, які пройшли пекло фронту, стоїть на межі адміністративного злочину.

Читайте також:
Світ
Відвертим колаборантам, які чомусь мають паспорти Естонії, не до душі знімки знищених їхніми однодумцями із РФ сотень українських міст.
15 березня, 06:03
Війна
Куп'янський напрямок Східного фронту стабілізувався майже рік тому. З відтоді на варті стратегічного міста стали воїни-правосекторівці.
13 березня, 08:29
Політика
Такого ганебно цинічного президента ще не було в Україні. Але його лохторат, на жаль, дотепер так і не усвідомив, кого ж обрав у 2019 році.
18 січня, 12:31
Війна
Ні для кого не таємниця, що у лавах Сил оборони України воюють сотні громадян інших країн. Вони виборюють нашу із вами свободу.
10 січня, 13:28
Життя
Минуло вже 1000 днів із відтоді, як марсохід «Perseverance» опинився на «червоній планеті». Тепер відзняті ним кадри доступні людству.
07 січня, 08:42
Війна
Американські журналісти, чиї попередники заперечували Голодомор-геноцид (1932-1933), повторюють помилки минулого. У Кремлі чутно оплески.
21.12.2023, 19:04