Фонтан, туалет та гойдалки - таким бачить пам'ятник героям Майдану влада Полтави

ПОЛТАВА
22.11.2021, 10:58
Фонтан, туалет та гойдалки - таким бачить пам'ятник героям Майдану влада Полтави

Вісім років Революції Гідності : правда про пам'ятник героям в Полтаві, якого немає і не буде...(за влади клептократів)

У восьму річницю трагічних подій на Майдані лишається невиконаним Рішення сесії Полтавської обласної ради від 24 лютого 2014 року «Про реалізацію ініціативи громадськості» щодо встановлення Стели Героїв Майдану на площі  перед Полтавською ОДА. При цьому, Полтава – чи єдине місто України, яке не має монументу на честь пам’яті подій Революції Гідності.

Про це висловилася на своїй сторінці у Facebook висловила керівник мистецької галереї "Арта" Юлія Петушинська, інформує аґенція "Останній Бастіон".

"Боляче спостерігати  як полтавська  обласне керівництво, як і попереднє, прийшовши на крові загиблих, цинічно вибудовує схеми освоєння бюджетних коштів, навіть на святому для всіх українців - увічненні пам’яті загиблих на Майдані. І відбувається це, на жаль, за підтримки тих, хто вважає себе майданівцями, захисниками, патріотами, націоналістами та громадськими активістами. Тих, які разом із владою готові дерибанити бюджет будь на чому", - коментує ситуацію Юлія Петушинська.

Водночас керівник мистецької галереї "Арта" описує хроніку подій, свідком яких вона була.

Третій конкурс, який проводився нібито прозоро, із залученням  громадськості, був остаточно сфальсифікований. Проект, який зайняв 1 місце, був доволі сумнівним і не був підтриманий журі конкурсу до реалізації.

Але, й він був підмінений на зовсім інший проект з метою збільшення кошторису в сотню раз!

Пам’ятник, який міг коштувати близько 1 мільйону, перетворився в «Територію Майдану» за 90 мільйонів (на 2018 рік, а з коригуваннями на сьогодні, це вже буде мільйонів 200).

«Територія Майдану», яка стала «Територією дерибану» і спотворенням ідеї увічнення пам'яті Героїв Майдану, передбачала: фонтан на площі перед Полтавською ОДА( якраз на місці проведення мітингів), туалет за 800 тис. грн (по ціні пам’ятника) зону обіду біля супермаркета, гойдалки та інші недолугі речі, які із вшануванням Героїв не мають нічого спільного. 

Фонтан, туалет та гойдалки - таким бачить пам'ятник героям Майдану влада Полтави_1
Фонтан, туалет та гойдалки - таким бачить пам'ятник героям Майдану влада Полтави_3
Фонтан, туалет та гойдалки - таким бачить пам'ятник героям Майдану влада Полтави_5

Пам’ятника проект не передбачав…

Реалізацію цього корупційного проекту почала Ірина Особік, яку для цього завели на посаду обласного архітектора. Групою підтримки цього злочину виявилися ГО «SavePoltava (Трофіменко, Білявська, Трістанов), партія «Свобода» (Ямщиков, Матвійчук) разом з «Самопоміччю», декотрими з продажної громадськості (Кіянчук) та іншими особами, які стали в чергу на отримання своєї "кістки".

Водночас Юлія Петушинська заявляє, що процедура проектування і погодження відбувалася з такими порушеннями, які не дозволяла собі жодна попередня влада.

Над проектом працювали невігласи, неспроможні зробити нічого гідного і якісного, тим більше у сфері мистецтва.

Задача була одна – роздути і розпиляти бюджет. Департаменту будівництва на чолі з Голбаном було «не звикати»… Особік та Ільїна, як архітекторші, активно прикривали і виправдовували цей «дерибан на святому». Врешті, навіть встигли провести тендер на будівництво, але влада змінилася.

Надії, які в мене були на нову владу, зрозуміло, не справдилися.

Голова Полтавської ОДА Синєгубов, який у свій час працював на «Партію регіонів», охоче присів на схеми Головка. А голова облради Біленький завжди в таких питаннях знаходив порозуміння з адміністрацією.

Зупинило цей дерибан тільки кримінальне провадження, яке у 2018 році відкрили по моїй заяві, яка мала неспростовні факти злочину  з ознаками корупції, - зазначає керівник мистецької галереї "Арта"

Але, за 3 роки ніякого розслідування не проводили і справу зливають, отже, обласне  керівництво «в темі» та чекає нової можливості розписати підряди та отримати відкати.

Юлія Петушинська зазначає, що за 8 років ці негідники і зрадники у владі побудували: серед усього іншого, ЦНАП ( 75 млн), Флагшток (15 млн), будують фонтан біля обласної бібліотеки (20 млн) та встановлюють пам'ятник радянському функціонеру Льву Вайнгорту.

"Надія на те, що, врешті, будемо ставити пам'ятник усім трьом Майданам. Слава справжнім Героям!", – підсумовує керівник мистецької галереї "Арта".

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам,  що ймовірно, пані Ірина Особік в особі ГО "Save Poltava" намагається приховати власну, орієнтовану на корупційні схеми, сутність, позаяк досі стоять занедбаними Кадетський корпус, Дитячо-юнацька спортивна школа "Авангард" і їм подібні пам'ятки нашої історії та культурної спадщини.

Читайте також:
Опінії
Це і є справжня вартість гасел про «євроінтеграцію» від «нових облич» «Слуг народу».
07.09.2022, 10:25
Світ
Пожежі, які прямо зараз вирують у передмісті столиці Сакартвело, не були випадковістю, а є справою рук нечесних провладних забудовників.
06.09.2022, 20:18
Опінії
Це вам, люди, за те, що злили олію з мізків. За те, що гідність розміняли на атракціон зі совковим клоуном на манежі
15.08.2022, 12:45
Опінії
Депутат Безугла від свого неймовірного розуму влізла в конфлікт з волонтерами
13.08.2022, 15:10
Опінії
Немає на вас Люка Бессона, пінкертони балаганні.
12.08.2022, 12:21
Опінії
Почали своє іпсо із «весняних посадок», «мільярдів сіянців», «4$ тисяч для педагогів», й по-сьогодні їм як на пню стати!
09.08.2022, 12:28