Фотофакт: дружина депутата-втікача Арістова подала на розлучення

ПОЛІТИКА
20 лютого, 21:49
Фотофакт: дружина депутата-втікача Арістова подала на розлучення
Фото: Telegram

«Слуга неукраїнського народу» і вірний прислужник олігархів давно осів на Мальдівах. Йому байдужа доля України, бо гроші ближчі до тіла.

Тим часом телеведуча Марина Арістова вирішила розірвати свої стосунки із потужним ексчленом парламентської фракції орохамій Юрієм Арістовим. Про це стало відомо після публікації відповідних документів, які доводять факт розлучення скандальної пари.

З'ясувалося, що пані Марина подала на розлучення ще у листопаді 2023 року, а вже 15 січня 2024 року Оболонський районний суд міста Києва завершив процес. Арістови були разом від 2011 року, але в офіційному шлюбі (за документами) — рівно 10 років, мають двох спільних дітей: сина і доньку.

Також додамо, що 27 липня 2023 року за матеріалами розслідування ДБР і СБУ Офіс Генерального прокурора повідомив Арістову про підозру за частиною 1 статті 366 Кримінального кодексу України. Але екснардеп устиг втекти на Мальдівські острови в Індійському океані.

Водночас медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам, що Арістов перебуває у нерозв'язному конфлікті із головою Офісу Президента Андрієм Єрмаком. І те, що відбувається з Арістовим, — наслідки цього конфлікту.

Фотофакт: дружина депутата-втікача Арістова подала на розлучення_1
Читайте також:
Новини
Який не знає, чим себе зайняти в робочий час.
вчора, 09:15
Опінії
В.о. ректорки Національного авіаційного університету призначена депутатка від «Слуги урода» з Кривого Рогу. Без наявності наукового ступеня
12 квітня, 10:39
Політика
Спочатку вони прийшли за патріотами, потім — за критиками узурпації влади, а завтра — за кожним із нас. Зе-влада веде Україну до поразки!..
11 квітня, 13:28
Політика
На сайті президента України є посилання на нелегальне онлайн-казино
10 квітня, 11:04
Політика
Який відсоток ВВП України генерує Юзік і ФК «Кривбас» зелені блазні не повідомляють.
06 квітня, 09:10
Новини
А як же проведення конкурсу на зайняття посад дипломатичної служби?
05 квітня, 19:40