Фотофакт: КНР розпочала тишком озброювати РФ

СВІТ
08.06.2023, 18:24
Фотофакт: КНР розпочала тишком озброювати РФ
Фото: Twitter

Будь-яка диктатура, особливо лівого (комуністичного) штибу a priori несе смерть і руїну, тому Україні слід розвівати відносини з Китаєм.

Причиною для вказаного кроку вдосталь, але основним є надання броньованих машин російським окупантам, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Bild".

Як з'ясував журналіст-розслідувач вказаної впливової німецької газети Юліан Рьопке, новенька бойова техніка, вироблена у КНР, наразі проходить обкатку в окупованій Чечні.

Наразі відомо, що велику партію бронеавтомобілів від компанії "Shaanxi Baoji Special Vehicles Manufacturing" разом із великокаліберними кулеметами передано на озброєння кадирівського карального батальйону "Ахмат".

«На фото ми можемо чітко побачити, як Китай уперше поставив Росії військову техніку для війни проти України. Тобто, офіційний Пекін уперше втрутився у війну і, хто б міг подумати, на боці Москви. Красномовним доказом є відео, опубліковане днями очільником Чечні Рамзаном Кадировим.

Він показав китайські бронеавтомобілі від компанії "Shaanxi Baoji Special Vehicles Manufacturing", які тепер експлуатуються бойовиками підрозділу "Ахмат". Назву машин із китайської мови можна перекласти як "Тигр» або "Герой". Чеченський ватажок сам сів за кермо БТР і повідомив, що їх буде залучено на фронті проти Збройних Сил України. Водночас Кадиров не уточнив, коли, де і як це має статися», – зазначив Юліан Рьопке.

Поки незрозуміло, укладено між РФ і КНР офіційну угоду з приводу постачання вищезгаданої бойової техніки, та чому її передали саме муртаду Кадирову; але цілком очевидно, такий експорт не міг статися без особистого схвалення Сі Цзіньпіна.

Своєю чергою, медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, що комуністичний Китай, якщо його не зупинити зараз, розпочне власну агресію проти Тайваню орієнтовно у 2025-2026 роках.

Читайте також:
Політика
Лише на дві сумочки Dior Ільницька витратила понад пів мільйона гривень
18 червня, 18:45
Світ
Шпигунство, хакерство та переслідування. Саме такі дії вчиняла глобальна сіоністська агентура проти інакодумців у чорних мантіях у Ґаазі.
30 травня, 12:31
Війна
Декілька місяців тому власник орбітальних супутників заборонив Силам оборони України переглядати терени РФ. Ворогу навпаки все дозволено.
27 травня, 19:27
Політика
Українські нардепи, судді, прокурори у відставці та дубайське майно на десятки мільйонів доларів
15 травня, 10:02
Політика
У соціальних мережах Президентові України приписують різноманітні багатства. Та чи так це насправді, як запевняють різні критики?
15 квітня, 12:34
Світ
Найзасекреченіших співробітників спеціальних служб РФ можна з легкістю вирахувати за базою служби доставки їжі. Таємне стало явним.
28 січня, 09:32