Фотофакт: КНР розпочала тишком озброювати РФ

СВІТ
08 червня, 18:24
Фотофакт: КНР розпочала тишком озброювати РФ
Фото: Twitter

Будь-яка диктатура, особливо лівого (комуністичного) штибу a priori несе смерть і руїну, тому Україні слід розвівати відносини з Китаєм.

Причиною для вказаного кроку вдосталь, але основним є надання броньованих машин російським окупантам, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Bild".

Як з'ясував журналіст-розслідувач вказаної впливової німецької газети Юліан Рьопке, новенька бойова техніка, вироблена у КНР, наразі проходить обкатку в окупованій Чечні.

Наразі відомо, що велику партію бронеавтомобілів від компанії "Shaanxi Baoji Special Vehicles Manufacturing" разом із великокаліберними кулеметами передано на озброєння кадирівського карального батальйону "Ахмат".

«На фото ми можемо чітко побачити, як Китай уперше поставив Росії військову техніку для війни проти України. Тобто, офіційний Пекін уперше втрутився у війну і, хто б міг подумати, на боці Москви. Красномовним доказом є відео, опубліковане днями очільником Чечні Рамзаном Кадировим.

Він показав китайські бронеавтомобілі від компанії "Shaanxi Baoji Special Vehicles Manufacturing", які тепер експлуатуються бойовиками підрозділу "Ахмат". Назву машин із китайської мови можна перекласти як "Тигр» або "Герой". Чеченський ватажок сам сів за кермо БТР і повідомив, що їх буде залучено на фронті проти Збройних Сил України. Водночас Кадиров не уточнив, коли, де і як це має статися», – зазначив Юліан Рьопке.

Поки незрозуміло, укладено між РФ і КНР офіційну угоду з приводу постачання вищезгаданої бойової техніки, та чому її передали саме муртаду Кадирову; але цілком очевидно, такий експорт не міг статися без особистого схвалення Сі Цзіньпіна.

Своєю чергою, медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, що комуністичний Китай, якщо його не зупинити зараз, розпочне власну агресію проти Тайваню орієнтовно у 2025-2026 роках.

Читайте також:
Кримінал
Агента російський спеціальних служб викрили у Миколаївській області. Ворожий шпигун зумів стати оперуповноваженим Національної поліції.
23 листопада, 12:14
Кримінал
На острів Котосаарі, де стоїть нерухомість одного з путінських гаманців, навідалися поліціянти. Вони мали стягнути борги з Ігоря Кєсаєва.
02 листопада, 11:06
Кримінал
Заяву до поліції Харківської області подали представники енергетичної компанії. Зміївський районний суд наразі наклав арешт на майно.
30 жовтня, 17:09
Політика
Західні підприємці вчергове шокуються від наших реалій державного управління. Дійшло вже і до шпальт "The Wall Street Journal".
19 червня, 19:32
Світ
Коронавірус усе-таки "втік" із лабораторії Уханьського інституту вірусології, що знаходиться у нетрях комуністичного Китаю.
15 червня, 18:46
Світ
34-річний представник російської діаспори, який поселився у місті Марбурґ землі Гессен, підозрюється у масовому зґвалтуванні дітей.
26 травня, 17:46