Мішустін домовився зі Сі виробляти дрони для знищення України

СВІТ
24.05.2023, 16:38
Мішустін домовився зі Сі виробляти дрони для знищення України
Фото: Google

Кривавий тандем азійських деспотій в особі Пекіна та Москви зміцнює відносини, адже поодинці вони не здатні протистояти колективному Заходу.

Про це під час щорічного російсько-китайського бізнес-форуму у Шанхаї помпезно заявив прем'єр-міністр Міхаіл Мішустін, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Голова російського уряду під час зустрічі із Сі Цзіньпіном узгодив план спільного виробництва дронів, які першочергово отримають силові органи країни-агресорки.

Натомість китайський диктатор пообіцяв зі свого боку посилити торгові взаємини та спрямувати щедрі інвестиції у паливно-енергетичний і військово-промисловий комплекс РФ.

Окрему увагу було присвячено майбутнім амбітним проєктам у сфері літако- й кораблебудування; зокрема Пекін має намір спорудити власні верфі у Владивостоці для створення бойових суден.

Насамкінець "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати про те, що російська економіка переходить на юань, оскільки долар та євро опинилися під забороною.

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Соратник та однодумець Тараса Шевченка мав стратегічне бачення, яким довго нехтували як сучасники, так і нащадки. Настав час це змінити!
19 лютого, 13:28
Опінії
Жодна угода, укладена з Москвою, завжди порушувалася самою Москвою. А Україна просто може і не витримати ні «Мінська-3», ані «Стамбула-2».
18 лютого, 13:00
Війна
Падіння міжнародного авторитету США сталося не за президентства Джозефа Байдена, а значно раніше. Цей процес розпочав ще Барак Обама.
15 лютого, 12:33
Війна
Палата представників Конгресу США відхилила законопроєкт республіканців, який передбачав надання Ізраїлю 17,6 мільярда доларів.
07 лютого, 10:05
Світ
Кремлівський окупаційно-терористичний режим певен: тільки йому дозволено спустошувати закордонні арсенали. Вочевидь, це не так.
04 лютого, 09:37
Світ
Указ підписано у відповідь на насильство з боку сіоністських поселенців проти палестинського цивільного населення.
02 лютого, 09:22