Мішустін домовився зі Сі виробляти дрони для знищення України

СВІТ
24.05.2023, 16:38
Мішустін домовився зі Сі виробляти дрони для знищення України
Фото: Google

Кривавий тандем азійських деспотій в особі Пекіна та Москви зміцнює відносини, адже поодинці вони не здатні протистояти колективному Заходу.

Про це під час щорічного російсько-китайського бізнес-форуму у Шанхаї помпезно заявив прем'єр-міністр Міхаіл Мішустін, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Голова російського уряду під час зустрічі із Сі Цзіньпіном узгодив план спільного виробництва дронів, які першочергово отримають силові органи країни-агресорки.

Натомість китайський диктатор пообіцяв зі свого боку посилити торгові взаємини та спрямувати щедрі інвестиції у паливно-енергетичний і військово-промисловий комплекс РФ.

Окрему увагу було присвячено майбутнім амбітним проєктам у сфері літако- й кораблебудування; зокрема Пекін має намір спорудити власні верфі у Владивостоці для створення бойових суден.

Насамкінець "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати про те, що російська економіка переходить на юань, оскільки долар та євро опинилися під забороною.

Читайте також:
Світ
Раніше Пашинян заявив, що дві країни з ОДКБ допомагали Азербайджану готувати війну проти Вірменії у Нагірному Карабасі
12 червня, 17:01
Політика
Лідери фракції «Альтернатива для Німеччини» (AfD) Аліса Вайдель і Тіно Хрупалла заявили, що термін повноважень Зеленського закінчився
12 червня, 09:33
Світ
Спікер Палати представників Джонсон вважає, що нинішніх дозволів для ЗСУ на використання зброї США від адміністрації Байдена, недостатньо.
06 червня, 10:25
Політика
Китай хоче, щоб росія продавала йому газ за внутрішньоросійськими цінами, - Financial Times
03 червня, 18:21
Опінії
Чому Захід та росія конфліктують уже тисячоліття?
31 травня, 09:03
Світ
Урядове рішення має затвердити парламент країни. Наразі палестинську державу визнають понад 140 країн
30 травня, 18:08