Фотофакт: окупанти «відкинули» Маріуполь у пізній сталінізм

ВІЙНА
15 лютого, 19:34
Фотофакт: окупанти «відкинули» Маріуполь у пізній сталінізм

Росіяни знову й знову втілюють у життя всі можливі сценарії американських фільмів жахів, які творцям Голлівуду і не снилося.

Про це свідчать кадри зі зруйнованого окупантами українського Маріуполя, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на радника міського голови Петра Андрющенка.

Так, зокрема, посеред розбомбленої приморської перлини Приазов'я чатує фургончик маніяка-морозивника, який заманює голодних дітей до себе і більше їх ніхто ніколи не бачить.

На думку Петра Андрющенка, малечу викрадають прямо посеред білого дня й вивозять у вже відомому напрямку: або до тимчасово загарбаного московитами Донецька, або до Ростова-на-Дону.

«Класичний приклад, коли "на злодії шапка палає" Мразь, яка дотична до викрадання щонайменш 1300 дітей – маріупольців разом із людожеркою Львовою-Бєловою відкриває рота про "викрадання дітей Донбасу". На відміну від нацистського режиму Росії, українські діти у безпеці та під захистом закону. А от, де ви, сволото, переховуєте наших діточок – питання без відповіді. Сподіваюся, що ця парочка крадіїв якщо і переживе нашу перемогу, буде жити в пеклі вже на землі», – зазначив радник Маріупольського міського голови.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що російські окупанти планомірно викрадають українську малечу, змінюють громадянство, здають на усиновлення, вчиняють сексуальне насильство та інші злочини.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
У зв'язку з великими втратами у живій силі командування окупаційно-терористичного контингенту РФ мобілізує чоловіків на Півдні України.
18 вересня, 20:56
Кримінал
Чим ближче лінія фронту до тимчасово окупованих населених пунктів Приазов'я, тим більш метушливими стають загарбники із РФ.
15 вересня, 17:53
Кримінал
Представники російського окупаційно-терористичного контингенту не припиняють масово паспортизувати українців у Запорізькій області.
13 вересня, 17:28
Війна
Комісія ООН в Україні заявила про брак доказів щодо геноциду з боку Московії
04 вересня, 15:23
Війна
Вірнопідданий кремлівському режиму самозваний "рәис" Рустам Мінніханов з іншими манкуртами із Казані долучився до геноциду українців.
24 серпня, 20:28
Кримінал
З неповнолітніх українців віком 13-17 років загарбники планують зробити штурмові загони, щоби потім кинути у пекло війни проти земляків.
10 серпня, 19:48