Фотофакт: окупанти «відкинули» Маріуполь у пізній сталінізм

ВІЙНА
15.02.2023, 19:34
Фотофакт: окупанти «відкинули» Маріуполь у пізній сталінізм

Росіяни знову й знову втілюють у життя всі можливі сценарії американських фільмів жахів, які творцям Голлівуду і не снилося.

Про це свідчать кадри зі зруйнованого окупантами українського Маріуполя, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на радника міського голови Петра Андрющенка.

Так, зокрема, посеред розбомбленої приморської перлини Приазов'я чатує фургончик маніяка-морозивника, який заманює голодних дітей до себе і більше їх ніхто ніколи не бачить.

На думку Петра Андрющенка, малечу викрадають прямо посеред білого дня й вивозять у вже відомому напрямку: або до тимчасово загарбаного московитами Донецька, або до Ростова-на-Дону.

«Класичний приклад, коли "на злодії шапка палає" Мразь, яка дотична до викрадання щонайменш 1300 дітей – маріупольців разом із людожеркою Львовою-Бєловою відкриває рота про "викрадання дітей Донбасу". На відміну від нацистського режиму Росії, українські діти у безпеці та під захистом закону. А от, де ви, сволото, переховуєте наших діточок – питання без відповіді. Сподіваюся, що ця парочка крадіїв якщо і переживе нашу перемогу, буде жити в пеклі вже на землі», – зазначив радник Маріупольського міського голови.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що російські окупанти планомірно викрадають українську малечу, змінюють громадянство, здають на усиновлення, вчиняють сексуальне насильство та інші злочини.

Читайте також:
Світ
Різанина в Самашки
06 квітня, 10:42
Кримінал
Найгірша ситуація склалася у чотирьох найбільших містах: Маріуполі, Бердянську, Мелітополі, Токмаку. Українців виганяються з власних осель.
14 березня, 14:57
Війна
Справжня мета Тель-Авіва – великомасштабна регіональна війна.
27 лютого, 16:13
Війна
Позов пройшов стадію юрисдикції та переходить на стадію розгляду по суті.
02 лютого, 18:20
Війна
Суд вимагає від Ізраїлю вжити заходів, «щоб уникнути будь-яких дій, які були б рівнозначні геноциду»
26 січня, 17:05
Війна
Слухання по справі у суді почнуться наступного тижня.
06 січня, 08:36