Франція категорично проти вступу України до НАТО

СВІТ
14 квітня, 10:37
Франція категорично проти вступу України до НАТО

Переважна більшість країн-членів Північноатлантичного альянсу на чолі з Францією не хочуть бачити серед своїх союзників Україну.

Головною причиною цього є багаторічний воєнний конфлікт із РФ, написав на своїй сторінці у Twitter високопоставлений дипломат з оточення Емануеля Макрона Жерар Аро.

За словами колишнього французького послав в Ізраїлі та США, "напружені відносини" Києва з Москвою можуть підірвати єдність НАТО і зруйнувати континентальну безпеку в Європі.

«Наївно думати, що США можуть нав'язати Франції та Німеччині свою думку, особливо щодо прийняття нових членів до Альянсу. Перед цим серед партнерів завжди ведуться переговори. Україна може претендувати на членство, але ухвалення остаточного рішення перебуває у виключній компетенції керівництва НАТО, яке дослухається до зауважень і пропозицій всіх своїх членів», – зазначив Жерар Аро.

Французький дипломат також додав, що заради стабільності у світі Північноатлантичний альянс повинен утриматися від постійної підтримки тих країн, які Кремль вважає зоною своїх зовнішньополітичних інтересів.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Україна довела – наша країна достойна стати повноправним членом НАТО.

Читайте також:
А тепер виважено і не поспішаючи спускаємося з гори ...
08 травня, 16:55
Володимир Зеленський, Ґітанас Науседа, Еґілс Левітс ​і Керсті Кал'юлайд ​візьмуть участь у святкуванні польського Дня Конституції.
03 травня, 09:42
Посольство США на Росії рекомендує співвітчизникам, у яких закінчується термін дії російської візи, покинути країну до 15 червня.
30 квітня, 19:12
Раніше суданці відмовилися від будівництва російської військової бази.
29 квітня, 18:25
Ручний путінський урядовець знову подав голос, аби заявити про готовність Кремля до чергового протистояння з "клятим Заходом".
27 квітня, 09:18
Вона порадила послу впасти на коліна перед українським народом, який його одноплемінники знищували, а тепер намагаються перетворити у рабів.
26 квітня, 21:05