Байден розпочав торги з Путіним – на кону може стояти Україна

ПОЛІТИКА
13 квітня, 22:36
Байден розпочав торги з Путіним – на кону може стояти Україна
Фото: Комерсант

Захід вже двічі здавав Україну Росії – в 1920-их роках та в 1945 в Ялті.

Президент США Джо Байден у телефонній розмові із “залізним” щуром Путіним запропонував тому зустрітися у найближчі місяці.

Про це інформують у Білому домі.

Хоч Байден і заявив, що Сполучені Штати "твердо захищатимуть свої національні інтереси у відповідь на дії Росії, такі як кіберзлам та втручання у вибори" та, нібито, стоять на сторожі суверенітету України..., втім тут же наголосив, що прагне стабільних та передбачуваних відносин з Росією, які відповідають інтересам США.

Зокрема, сторони обговорили низку регіональних та глобальних питань, зокрема намір Сполучених Штатів та Росії вести стратегічний діалог щодо стабільності в питаннях контролю над озброєннями, а також проблем безпеки, спираючись на продовження дії Договору СНО-ІІІ.

Що дзвінок Байдена колосальна гігантська рокова психологічна помилка (а можливо і навмисний підступ-РЕД), вже пишуть поінформовані в російських питаннях оглядачі.

Зазначаючи, що це ідеально вписується в кремлівський наратив і різко посилює позиції "скажених" у путінському бункері.

До слова, автору цієї замітки пощастило у 2008 році спілкуватися з контррозвідником ОУН Артемом Петренчуком, який в часи 2 світової війни належав до керівного складу СБ ОУН на Рівненщині і, зокрема, брав участь в арешті совєтського розвідника Миколи Кузнєцова. 

Так, Артем Петренчук ще за 5 років до початку російської агресії прогнозував як можливість нинішньої війни:, так і ймовірність глобальних договірняків між глобальними мафіями:
Жи@ам на руку влаштувати нам війну. Щоб ми самі один одного перебили, переколотили, втягнути сюди Росію для зачистки(а потім і РФ добити економічно). Щоб у підсумку забрати наші і їх землі та ресурси... Мета у них таж сама залишається, що в кагановичів і петровських в 32-33 роках минулого сторіччя(знищення українців), міняється лише тактика.
Вони тут хочуть свою державу будувати. Залишити кілька мільйонів рабів що б робили на них, а всіх інших знищити.
На питання, а як же США та Європа, він говорив, що СШ
А така сама су@ка як і Росія.

Нагадуючи, що  і США і деякі провідні європейські держави раніше двічі здали Україну Росії  – у 1920-роках, всупереч пунктам Вудро Вільсона про право націй на самовизначення, начхавши на українців та на наше бажання мати свою державу, – та у Ялті в 1945 році. 

Байден розпочав торги з Путіним – на кону може стояти Україна_1

Свого часу Рузвельт здав Сталіну Україну, бо останній вже мав ядерну зброю. І це було аргументом в "перемовинах".

 Контррозвідник ОУН стверджував, що і тепер так буде. І що провідну роль в цьому всьому злодійстві знову гратимуть представники народу до якого належали Хатаєвич та Каганович. Або нинішній Держсекретар США Блінкен... Переконуючи, що етнічна мафія, яка складається з впливових їх представників в США, Росії, Європі та Україні між собою тісно пов'язані...

Зазначимо, що сьогодні стало відомо про те, що слуга світових банкірів Ротшильдів і друг Путіна содоміт Макрон прийме Зеленського в Парижі.

Не буде новиною, якщо з'ясується, що Макрон вмовлятиме Зеленського здати Україну Путіну.

Автор : Віктор Орел
Читайте також:
Терорист намагався провести рекогностування місцевості на лінії розмежування.
вчора, 15:15
Діяльність Дейфа розвінчує міф про всепроникність ізраїльських спецслужб, які програють у зіткненні з ідейно переконаними противниками.
06 травня, 15:28
Лишається порадити керівникам штабу ООС звернутися до психіатра.
22 квітня, 18:30
Мета цих акцій – дестабілізація ситуації в регіоні та створення вигідної Росії «картинки» для обґрунтування можливого нападу.
21 квітня, 14:49
Масштабне стягнення російського війська до українських кордонів свідчить про розпач і психічну неврівноваженість Владіміра Путіна.
17 квітня, 07:01