Україна довела, що достойна стати членом НАТО, – міністр Таран

ПОЛІТИКА
05 квітня, 13:04
Україна довела, що достойна стати членом НАТО, – міністр Таран
Фото: Google

7 років воєнного стримування Україною найбільшої загрози для Європи у вигляді РФ – найкращий тест для вступу нашої країни у НАТО.

Про це у своїй статті присвяченій 72-й річниці з дня заснування Північноатлантичного альянсу на Урядовому порталі пише чинний міністр оборони генерал-лейтенант Андрій Таран.

За словами урядовця, наша держава твердо відстоює не лише власну незалежність, а й безпеку та стабільність всього європейського континенту, виступаючи потужним форпостом на східному фланзі НАТО.

«Сьогодні курс України на повноправне членство в НАТО залишається нашим стратегічним пріоритетом та закріплений у Конституції. Навесні 2021-го року ми знову переконуємося у безальтернативності вибору європейської та євроатлантичної інтеграції, розуміємо цінність безпеки та цивілізованої співпраці з країнами, які є стабільними, передбачуваними та демократичними партнерами. За останній рік ми здійснили значний прогрес на шляху набуття критеріїв членства в НАТО», – зазначає очільник вітчизняного оборонного відомства.

Урядовець також додає, що досвід країн Центральної та Східної Європи довів, що євроатлантична інтеграція — це найшвидший шлях до демократії та процвітання.

«Євроатлантичний вибір України відкриває нові перспективи співробітництва з розвинутими країнами світу, надає можливості безпекового та економічного розвитку, зміцнення позицій України у світовій системі міжнародних відносин. Це — найкращий спосіб реалізації наших національних інтересів. Наші євроатлантичні перспективи сьогодні залежать тільки від нас. Ми розраховуємо на ще більш інтенсивний етап наших відносин з Альянсом. Нам потрібна потужна підтримка для виконання завдань порядку денного нашої держави відповідно до наших планів та програм з НАТО. Сьогодні Альянс об’єднує 30 країн світу. 31-ша держава-член НАТО – Україна? Чому б ні?», – підсумував міністр Таран.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Головнокомандувач Збройних Сил Руслан Хомчак назвав Україну щитом Європи та надіється на вступ до Північноатлантичного альянсу.

вибір редакції
Читайте також:
Міністри оборони Греції та Ізраїлю підписали найбільшу в історії обох країн оборонну угоду на загальну суму 1,65 мільярда доларів США.
20 квітня, 12:47
Попри пандемію коронавірусу і економічну кризу країнам Балтії слід зберегти оборонний бюджет на теперішньому рівні.
20.05.2020, 12:18
Поглиблення оборонного співробітництва між двома країнами Північної Європи обговорили у Таллінні.
06.03.2020, 10:05
Бойовики вживають заходів з обмеження допуску громадян до окремих населених пунктів на тимчасово окупованій території.
17.01.2020, 15:32
Це чергова спроба вкрасти гроші в українських шахтарів і енергетиків та посприяти  фінансуванню російської армії.
вчора, 22:09