Франція планує таємно депортувати чеченця Садуєва до Росії, де на нього може чекати смерть

СВІТ
09.03.2021, 14:49
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне
Фото: українська правда

Раніше чеченець був виправданий французьким судом.

З Франції повідомляють, що найближчим часом французька влада хоче таємно депортувати в Росію уродженця Чечні Ільяса Садуєва, де на нього чекають тортури та можлива смерть. 

Окрім того, чеченська правозахисна організація "Вайфонд” розповсюдила заяву в якій повідомляється, що Садуєву на його батьківщині загрожує розправа. Правозахисники також підтримали відповідну петицію до Еммануеля Макрона.

Нагадаємо, ми раніше повідомляли, що чеченець був виправданий судом Франції. Префектура запросила його "отримати документи" але обдурила і заарештувавши відправила в депортаційний табір.

Як також повідомлялося, 3 грудня 2020 року представники чеченської діаспори і правозахисники провели акцію протесту проти масової депортації з Австрії до Росії етнічних чеченців.

Відділ моніторингу.

Читайте також:
Кримінал
Чинні голови Запорізької обласної військової адміністрації та обласної ради відверто саботували оборонну підготовку у регіоні.
13 травня, 18:12
Війна
Секретар Чернігівської селищної ради Бердянського району Ілона Щипенко разом із кількома зрадниками присягнула російським загарбникам.
12 травня, 18:12
Кримінал
Під час окупації Тростянця місцевий депутат забезпечував російську солдатню продуктами та закликав жителів громади співпрацювати з ворогом.
11 травня, 07:09
Виміри
В Офісі президента пояснили чому не підірвали чотири мости через Чонгар на початку війни
09 травня, 15:46
Кримінал
Голові Старого Салтова Едуарду Коновалову та секретарю Вільхівської сільської ради Надії Антоновій оголосили підозру у державній зраді.
07 травня, 21:39
Кримінал
Допоки в Україні точиться війна з російськими окупаційно-терористичними силами, слуги Феміди продовжують виконувати брудну роботу.
02 травня, 20:13