Попри рішення суду режим Макрона хоче видати ФСБ на смерть уродженця Чечні

СВІТ
09 лютого, 17:09
"Дружила" жаба гадюку
"Дружила" жаба гадюку
Фото: Радіо Свобода

Так Макрон підлещується до Путіна.

Влада Франції хочуть депортувати 29-річного уродженця Чечні Ільяса Садуєва і видати його банді ФСБ на тортури і смерть. У Франції він мав статус біженця, але потім влада скасувала це рішення, повідомляє видання «Кавказ.Реаліі» з посиланням на близьких Садуева.

Зазначається, що у Франції у нього дружина і п'ятеро дітей. Він проживає там з 2016 року.

Банда ФСБ звинувачує Садуєва у «тероризмі». 

Раніше офіційна Москва надіслала кілька запитів Парижу з вимогою його видачі. Чеченця також оголошували в розшук через Інтерпол.

З цієї причини Садуєва затримали, провели слідство і судили за місцем проживання в Страсбурзі, але суд офіційно виправдав уродженця Чечні через відсутність доказів його провини.

Після суду розпочалося найцікавіше. Французька влада обдурила Садуєва. 

Чиновники викликали його в префектуру, пообіцявши, що там йому видадуть дозвіл, що дозволяє перебувати і працювати у Франції. Однак замість обіцяного документа в префектурі його затримали і перевезли в депортаційний табір.

Близькі та родичі Садуева впевнені, що в разі депортації в Росію йому загрожують тортури і смерть.

Чеченські журналісти окремо відзначають, що до чеченців у Макрона «особливе ставлення», яке стало явно проявлятися після зустрічей з Путіним.

А після серії сутичок уродженців Чечні з бандами наркоторговців, які до цього не зустрічали реального опору ні з боку суспільства, ні з боку влади Франції, в ставленні до чеченців стала проявлятися явна упередженість і ворожість.

Формальним приводом посилення античеченської політики Макрона стала темна історія обезголовлення вчителя, який ображав пророка Мухаммада демонструючи брудні карикатури.

Разом з тим, не менше «радикальні» і «екстремістські» акції окремих представників інших громад Франції, в т.ч. арабської (наприклад, масова бійня в редакції журналу Шарлі Ебдо), ніяк не відбиваються на становищі цих громад і влади не використовують подібні випадки для каральних заходів проти даних етнічних груп.

Читайте також:
На які епітети заслуговує студентка, яка теж невдовзі може стати суддею?
07 травня, 18:44
Працівнику Центрального апарату Служби безпеки України висунули звинувачення у вимаганні грошей від жінок, які займаються проституцією.
08.09.2020, 10:18
Стверджується, що вказаний СБУшник забезпечував дівчат рекламою на сайтах знайомств, за що також одержував грошову винагороду.
22.07.2020, 21:11
Керівництво Ізраїлю доволі специфічно розуміє поняття про свободу слова.
вчора, 14:55
Громадяни Росії – це сучасні кріпаки кремлівських щурів.
вчора, 11:32
Ця терористична держава перейшла всі межі
15 травня, 15:28