Фронтова природа Донбасу зачаровує своєю красою попри війну

Опінії
20 червня, 18:11
Фронтова природа Донбасу зачаровує своєю красою попри війну
Фото: Facebook

Проїхатися між двома прифронтовими містами на Донбасі – гостре щастя, бо випадкове, нечасте. 15 хвилин прекрасних краєвидів туди й 15 назад.

Народний депутат України VIII скликання

Ніжно-зелені, ще не випалені сонцем кольори дісталися червню від травня. Чорнозем, пшениця, акацієві, грабові липові гаї...

Могили на пагорбах, вологі байраки. Так, як на Поділлі чи на Волині, чи на Харківщині.

Фазани й зайці, відчувши слабкість людського царства, підняли повстання – ходять через дороги повільно, без поваги до автівок – мовляв, хто ви такі? Ми вас вже не боїмося!

Як тільки я приїжджаю в Бахмут, сюди прилітають дві, три, чотири ракети. Від вибухів хитає будинки, замовкає царство бджіл і джмелів, собаки та коти ховаються.

Ракети падають одна за одною, а мене немає слів, якими я міг би втішати жителів міста. Що я можу сказати?

Що це ще дрібниці, гірше буде, якщо 122 і 152 мм гаубиці наблизяться на дистанцію пострілу? Що смерть немає сенсу боятися, бо кожен, хто народився – той помре?

Це – правда. Але від неї їм ніяк не полегшає, а я так хочу чимось їм зарадити.
Фронтова природа Донбасу зачаровує своєю красою попри війну_1
Читайте також:
Війна
Найкращий спосіб конвертувати лють нашого народу у перемогу – передати вогневі "подарунки" загарбникам із терористичного контингенту РФ.
вчора, 15:12
Війна
Південний фронт палає не менше Східного, де українські захисники методично ліквідують техніку і особовий склад російських загарбників.
08 грудня, 07:00
Війна
Російські загарбники намагатимуться втримати багатостраждальну перлину Приазов'я за всяку для себе ціну, тому споруджують укріплення.
07 грудня, 21:54
Війна
Тактикою росії на Бахмутському напрямку є вогневий вал і набіги на позиції українських захисників великою кількістю живої сили.
04 грудня, 18:01
Війна
Російські загарбники ганебно вмирають групами у промерзлому степу на Сході України від постійних вогневих уражень наших захисників.
02 грудня, 17:01
Війна
Чисельним загонам окупаційно-терористичного контингенту РФ вдалося зайняти знищене їхніми ж артилерійськими обстрілами село.
02 грудня, 06:59