Росіяни готують масштабний наступ на Донбасі, – головред «Останнього Бастіону»

ВІЙНА
19 червня, 17:09
Росіяни готують масштабний наступ на Донбасі, – головред «Останнього Бастіону»
Фото: Дмитро Савченко

Боєць Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" Дмитро Савченко прямо зараз воює в одній із "гарячих точок" Східного фронту.

В інтерв'ю журналістам "5 каналу" наш головний редактор і директор видавництва "Zалізний Тато" змалював поточний стан справ вітчизняного війська та російських агресорів.

За його словами, добровольці "Правого сектора" у складі Збройних Сил України нині перебувають на Бахмутському напрямку і тримають відповідну ділянку передової лінії.

«Ми працюємо зараз у Донецькій області на межі з Луганською й у принципі цей відтинок є пріоритетним для командування. Як ви розумієте, у нашому секторі найгарячіше. На превеликий жаль противник концентрує значні сили не тільки тут – від Бахмута до Лисичанська і Сіверськодонецька, – а і неподалік Слов'янська. Саме там зараз є зосередження значної кількості рашистських військ, але є і певні незручності для них, пов'язані зі специфікою ландшафту і з наявністю водойми. Тому, я думаю, рашисти за 1 день не візьмуть Слов'янськ, але те, що місто очікують важкі випробування, руйнування і всі атрибути війни у ненайкращому її проявах, – цілком імовірно. Власне нині йдеться про масштабний наступ на всій території Донбасу», – зазначив Дмитро Савченко.

Крім того, наш головний редактор наголосив, що мета російських окупантів – якнайбільше нашкодити Україні, завдати населеним пунктам безліч руйнувань і примножити смерті цивільних громадян.

Своєю чергою, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", на фронті уламки від ворожих снарядів постійно женуться за тобою, щоби зажмурити.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Жодна газета чи інтернет-видання України та Європейського союзу не надала Андрєю Романову майданчик для висловлення своєї позиції.
26 жовтня, 09:29
Війна
Польові нотатки про військові маневри з висоти пташиного польоту від льотчика-оператора БПЛА 1-ї ОШР ДУК ПС.
15 березня, 16:01
Війна
Добровольці з лав "Правого сектору" успішно відправляють до пекла металеві коробки москвинів, які несуть смерть українцям.
10 березня, 20:50
Війна
Лукашенківський режим дедалі закручуватиме гайки, втрачаючи законність, тому армія має виконати присягу, дану народові.
22 січня, 08:09
Новини
Уродженця Чечні Алі Бакаєва, якого ФСБ РФ звинувачує у нападі на карателів так званої "Росгвардії", чекає примусова депортація.
12.10.2021, 07:59
Світ
Лукашенківський режим із 2012 року планував вчинити серію кривавих замахів на опозиціонерів, які мешкають в Україні.
08.04.2021, 13:24