ФСБ-РПЦ продовжує пропагувати українофобію у Києві

02 липня, 19:48
ФСБ-РПЦ продовжує пропагувати українофобію у Києві
Фото: Facebook

Влада України вирішила забути про існування московських чортів у рясах. Натомість останні наново розгорнули свою діяльність проти України.

У центрі Києва досі діє офіційний підрозділ російської Федеральної служби (не)безпеки, тільки із міркувань конспірації він називається РПЦ.

Відомий українофоб і так званий намісник Печерської лаври Павєл (він же "Паша-мерседес" – прим. ред.) після домашнього арешту знову заявився у Лаврі.

Там він роздав розпорядження, гордо розповів як відмовився піти на угоду зі слідством і знову пішов з дому командувати підрозділом, адже всі московські попи залишилися на своїх місцях.

Це при тому, що лише у 2022 році Служба безпеки України порушила 52 кримінальних проваджень щодо його 55 товаришів по зброї, а 200 співробітникам підрозділу РПЦ було заборонено в'їзд в Україну.

І це при тому, що міністр культури Олександр Ткаченко ще на початку червня давав 3 дні, аби московські попи залишили Лавру, але підрозділ РПЦ і досі там.

РПЦ має бути негайно заборонена на законодавчому рівні, бо виходить, що хоч росіяни весь "Київ за 3 дні" не взяли, то частину Лавру у центрі Києва у 3 дні точно зуміли взяти й віддавати не збираються.

Власне, також досі дивно, що давній агент ФСБ Павєл не поповнив склад обмінного фонду, але провадить успішну пропаганду у самісінькому центрі української столиці.

Автор : Сергій Таран
Читайте також:
Кримінал
Команда з 24 осіб розпочне «допомогу кіпрській поліції» відразу ж після прибуття на острів у східному Середземномор'ї.
06 грудня, 11:10
Економіка
Біткоїн-біржа ATAIX Eurasia припинить обслуговування росіян. На вивід грошей дали 10 днів.
05 грудня, 16:05
Війна
Кремль намагається придушити публічну незгоду дружин російських солдатів, зокрема шляхом підкупу або ж їх дискредитації в інтернеті.
02 грудня, 12:46
Війна
Тричі судимий серійний вбивця із Сахаліну Денис Горін вирушив на війну в Україну.
23 листопада, 15:13
Війна
Миколу Оголобяка, людожера-сатаніста, засудили до 20 років колонії за ритуальні вбивства російських підлітків у Ярославлі.
21 листопада, 18:10
Кримінал
20 грудня у підмосковній Дубні очікується продовження війни силовиків. Цього дня на росії відмічають «День ФСБ».
15 листопада, 11:41