Гаазький трибунал нарешті планує арештувати 3 російських воєнних злочинців

КРИМІНАЛ
01.07.2022, 21:43
Гаазький трибунал нарешті планує арештувати 3 російських воєнних злочинців
Фото: The Guardian

На жаль, поки що йдеться не про теперішній геноцид росіянами українців, а про призвідників серпневої агресії 2008 року проти Сакартвело.

Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт трьох осіб, підозрюваних у скоєнні воєнних злочинів під час російського вторгнення на грузинську територію.

Недобру для окупантів звістку з Гааґи повідомило авторитетне видання "The Washington Post", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Слуги Феміди виклали імена майбутніх підсудних осіб, це: Міхаіл Міндзаєв, Гамлєт Гучманов і Давід Санакоєв, – які працювали наглядачами від кремлівських спеціальних служб у так званому "уряді" сепаратистського утворення "Південна Осетія".

Зазначається, що розслідування щодо вищеперерахованих злочинців Міжнародний кримінальний суд розпочав ще 2016 року, але тільки зараз дійшла справа до арешту, які наразі переховуються на теренах РФ.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, продажна влада Сакартвело продовжує купувати підсанкційні російські нафтопродукти.

Читайте також:
Війна
Спершу ви чуєте далеке й огидне дзижчання, яке перетворюється на плач і прохання про допомогу. А за кілька хвилин настає смерть.
вчора, 13:47
Війна
Західні оглядачі коментують терористичний удар московії по Чернігову
18 квітня, 09:03
Війна
По місту вдарили трьома ракетами. Внаслідок удару загинули щонайменше чотири людини та ще п’ять отримали травми.
17 квітня, 10:35
Війна
Сіоністський режим терористичної держави Ізраїля вибирає цілі у Ґазі, послуговуючись програмою «Lavender». Це збільшило кількість жертв.
10 квітня, 12:18
Війна
Російський отруйний слід тягнеться до Вашинґтона. За атаками «неврологічною зброєю» на американських дипломатів стоїть Кремль.
08 квітня, 21:39
Опінії
Ласкаво просимо в нову реальність, у якій ніхто не зможе почуватися в безпеці.
30 березня, 18:15