Гаазький трибунал нарешті планує арештувати 3 російських воєнних злочинців

КРИМІНАЛ
01.07.2022, 21:43
Гаазький трибунал нарешті планує арештувати 3 російських воєнних злочинців
Фото: The Guardian

На жаль, поки що йдеться не про теперішній геноцид росіянами українців, а про призвідників серпневої агресії 2008 року проти Сакартвело.

Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт трьох осіб, підозрюваних у скоєнні воєнних злочинів під час російського вторгнення на грузинську територію.

Недобру для окупантів звістку з Гааґи повідомило авторитетне видання "The Washington Post", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Слуги Феміди виклали імена майбутніх підсудних осіб, це: Міхаіл Міндзаєв, Гамлєт Гучманов і Давід Санакоєв, – які працювали наглядачами від кремлівських спеціальних служб у так званому "уряді" сепаратистського утворення "Південна Осетія".

Зазначається, що розслідування щодо вищеперерахованих злочинців Міжнародний кримінальний суд розпочав ще 2016 року, але тільки зараз дійшла справа до арешту, які наразі переховуються на теренах РФ.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, продажна влада Сакартвело продовжує купувати підсанкційні російські нафтопродукти.

Читайте також:
Світ
У результаті нападу на дипломатичну установу загинула одна людина і ще двоє отримали поранення.
29 січня, 18:03
Війна
Ексрегіонал Євген Балицький із соратниками-колаборантами оголосили новий набір до незаконного збройного формування у лавах російської армії.
24 січня, 15:09
Світ
Це може бути сигналом про те, що росія та її ставленики можуть здійснити нові терористичні дії в Європі.
23 січня, 08:55
Світ
США визнають ПВК "Вагнер" транснаціональною злочинною організацією і запровадять санкції
21 січня, 09:15
Війна
Солдатня окупаційно-терористичного контингенту РФ мінує об'єкти житлової інфраструктури на захопленій частині Запорізької області.
17 січня, 07:48
Війна
Конвенційна війна з дотриманням "законів та звичаїв" – це розкіш. Вона доступна для сильних, або для рівних за силою супротивників.
07 січня, 07:01