Гадяцька громада перейматиме польський досвід розвитку місцевого самоврядування

28 листопада, 11:33
ПОЛТАВА
Польська делегація у Гадячі
Польська делегація у Гадячі

Делегація адміністрації Куявсько-Поморського воєводства Республіки Польща завітала до Гадяча.

Українсько-польська зустріч відбулась 27 листопада у рамках поглиблення двостороннього співробітництва й обміну досвідом розвитку об’єднаних територіальних громад, інформує сайт Гадяцької міської ради.

Під час відвідин польською делегацією було презентовано нові розробки спортивних і дитячих майданчиків, які невдовзі має запозичити влада Гадяча. Головна мета — покращення інфраструктури громади та облаштування зон для заняття спортом та відпочинку дітей і молоді.

Завершилась зустріч в історичній місцевості Червоний Кут. Саме тут у 1658 році Гетьманом Іваном Виговським було підписано Гадяцьку угоду про приєднання України на правах рівноправного учасника союзу до Речі Посполитої.

Читайте також:
У Лубенському районі Полтавщини хлопець зазнав травм унаслідок необережного поводження з болгаркою.
08:31
Новим прокурором Полтавської області стане Ярослав Голинський.
06 грудня, 15:56
5 грудня до 1-ї міської клінічної лікарні Полтави був доставлений чоловік із серйозною травмою руки. Причина травмування – розрив петарди.
06 грудня, 08:21
У Полтаві в історичній частині міста побудували багатоповерховий житловий будинок зі значними порушеннями.
06 грудня, 07:52
Резонансне затримання, яке відбулося в Полтаві у вересні цього року, та подальші процесуальні дії стосовно Самвела Мартиросяна мають замовний характер, стверджують адвокати.
05 грудня, 13:26
Новий український дизель-потяг ДПКр-3 готовий до обслуговування пасажирів на залізничній гілці між аеропортом Бориспіль і головним вокзалом Києва.
05 грудня, 11:05