Гадяцька громада перейматиме польський досвід розвитку місцевого самоврядування

ПОЛТАВА
28.11.2019, 11:33
Польська делегація у Гадячі
Польська делегація у Гадячі

Делегація адміністрації Куявсько-Поморського воєводства Республіки Польща завітала до Гадяча.

Українсько-польська зустріч відбулась 27 листопада у рамках поглиблення двостороннього співробітництва й обміну досвідом розвитку об’єднаних територіальних громад, інформує сайт Гадяцької міської ради.

Під час відвідин польською делегацією було презентовано нові розробки спортивних і дитячих майданчиків, які невдовзі має запозичити влада Гадяча. Головна мета — покращення інфраструктури громади та облаштування зон для заняття спортом та відпочинку дітей і молоді.

Завершилась зустріч в історичній місцевості Червоний Кут. Саме тут у 1658 році Гетьманом Іваном Виговським було підписано Гадяцьку угоду про приєднання України на правах рівноправного учасника союзу до Речі Посполитої.

Читайте також:
Уряд з 2 квітня посилює карантин в Україні. Нові обмеження застосують щодо транспорту, самоізоляції та громадських місць.
вчора, 16:30
У Полтаві і області ринки й базари залишаться закритими на карантин.
вчора, 14:30
У 14 кременчужан відібрали аналізи на коронавірус і надіслали на дослідження в Полтаву. 11 з них мали контакт із хворою.
вчора, 11:10
Станом на 10:00 в Україні зафіксували 669 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Два з них — на Полтавщині.
вчора, 10:30
У Полтаві розпочались ремонтні роботи на площі, де стояв пам’ятник Леніну. Зараз у сквері знімають старий граніт і будуть вирівнювати ґрунт.
31 березня, 17:15
У вихідні поліція Полтавщини вестиме посилені патрулі в парках, лісах і біля річок. Людей із шашликами та під час прогулянок штрафуватимуть.
31 березня, 14:00