Глобинська громада співпрацюватиме зі 117 ОМБр ЗСУ

ПОЛТАВА
26 травня, 14:53
Глобинська громада співпрацюватиме зі 117 ОМБр ЗСУ

Віднині одна із фронтових бригад перебуватиме під опікою органу місцевого самоврядування Полтавщини. Бійці в очікуванні додаткової допомоги.

Про укладання меморандуму зі 117-ю Окремою механізованою бригадою повідомила пресслужба Глобинської міської ради. Невдовзі захисники України отримають оснащення, вкрай необхідне для виконання завдань у зоні бойових дій.

Окремо уточнюється, що документ за підписом командира фронтового з'єднання Збройних Сил України та міського голови «засвідчив прагнення до співробітництва у галузі національно-патріотичного виховання». Передбачається можливість спільної участі щодо підготовки та проведення навчально-польових і навчально-тренувальних занять.

«Укладений меморандум передбачає можливість забезпечення Глобинською міськрадою 117-ї ОМБр військовим майном. Також ідеться про забезпечення психологічної реабілітації бійців бригади задля збереження та відновлення їх фізичного та психічного здоров'я. Ми домовилися про підтримання постійних контактів та вживання всіх необхідних заходів для забезпечення ефективної співпраці», — пояснили в органі місцевого самоврядування.

Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» закликає читачів пам'ятати, що московитським загарбникам ніколи не були раді на українській землі. Ворог цього відверто не розуміє, а тому платить велику криваву ціну.

Читайте також:
Полтава
Віддалені географічно, але не історично дві громади зміцнюють свої по-справжньому побратимські зв'язки. Йдеться про Кременчук і Алітус.
20 травня, 14:56
Полтава
Громадськість має надати владі пропозиції про розташування символічного місця, де вшановуватимуть пам'ять полеглих на фронті земляків.
10 квітня, 14:36
Політика
Сім'ї захисників України не мають страждати від злиднів. Влада зобов'язана підтримувати фінансово тих, чиї чоловіки воюють на передовій.
27 лютого, 20:28
Полтава
Доки при владі в Україні перебуває каґал перефарбованих у синьо-жовті барви українофобів, перемоги не буде. Полтавці це знають, як ніхто.
18 січня, 08:20
Війна
Міський голова української столиці принципово не займався розбудовою мережі укриттів для людей, адже київська земля має свою ціну.
01.06.2023, 21:42
Полтава
Міська рада і виконавчий комітет спільно погодили рішення спрямувати 2 мільйони гривень на благоустрій та безпеку Пирятина.
02.09.2022, 20:03