Влада литовського міста Алітус відзвітувала про підтримку Кременчука

ПОЛТАВА
20 травня, 14:56
Влада литовського міста Алітус відзвітувала про підтримку Кременчука

Віддалені географічно, але не історично дві громади зміцнюють свої по-справжньому побратимські зв'язки. Йдеться про Кременчук і Алітус.

Радник очільника литовського міста днями прибув на Полтавщину щоби особисто засвідчити всебічну підтримку українському місту на Дніпрі. Такі відомості оприлюднила пресслужба органу самоврядування Кременчука.

Зазначається, що серед іноземних гостей — порадник мера Саулюс Івошка та директор Алітуської гімназії Донатас Василяускас. Від імені влади литовського міста-побратима вони відзвітували про надання притулку переселенцям-кременчуківцям, передачу гуманітарних вантажів і вкрай необхідної техніки комунальним підприємствам.

Литовські партнери висловили щирі слова підтримки українському народові й жителям Кременчука під час засідання чергової сесії міської ради. У тяжкий для країни час, пан Саулюс Івошка  побажав якнайшвидшого закінчення війни та якнайшвидшого вступу України до ЄС і НАТО.

Однак медіаагенція «Останній Бастіон» закликає своїх читачів не забувати про те, що у Кременчуцькому районі сільський ліцей отримав генератор, але досі не має укриття. Проблемою чомусь опікуються благодійники, але не влада.

Читайте також:
Полтава
Віднині одна із фронтових бригад перебуватиме під опікою органу місцевого самоврядування Полтавщини. Бійці в очікуванні додаткової допомоги.
26 травня, 14:53
Полтава
Громадськість має надати владі пропозиції про розташування символічного місця, де вшановуватимуть пам'ять полеглих на фронті земляків.
10 квітня, 14:36
Політика
Сім'ї захисників України не мають страждати від злиднів. Влада зобов'язана підтримувати фінансово тих, чиї чоловіки воюють на передовій.
27 лютого, 20:28
Полтава
Доки при владі в Україні перебуває каґал перефарбованих у синьо-жовті барви українофобів, перемоги не буде. Полтавці це знають, як ніхто.
18 січня, 08:20
Війна
Міський голова української столиці принципово не займався розбудовою мережі укриттів для людей, адже київська земля має свою ціну.
01.06.2023, 21:42
Полтава
Міська рада і виконавчий комітет спільно погодили рішення спрямувати 2 мільйони гривень на благоустрій та безпеку Пирятина.
02.09.2022, 20:03