Гадяцька міська рада виступила проти високих тарифів на газ

ПОЛТАВА
28 серпня, 07:51
Гадяцька міська рада виступила проти високих тарифів на газ

Депутати Гадяцької громади вимагають не допустити підвищення ціни на блакитне паливо для підприємств сфери теплопостачання.

Відповідне звернення до державної влади напередодні одноголосно підтримали під час чергової сесії орґану місцевого самоврядування, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Серед причин, які спонукали обранців висловити своє занепокоєння ситуацією, виділено основні:

  • недопущення потенційної соціальної напруги серед жителів міста;
  • ймовірна дестабілізація робочого процесу комунального підприємства "Гадячтеплоенерго", яке забезпечує теплопостачання населенню, закладам охорони здоров'я й освіти, державним установам та іншим споживачам на території громади.

«Гадяцька міська рада звертається до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем'єр-Міністра України, голови правління НАК "Нафтогаз України" та народних депутатів України Кулініча О.І. та Березіна  М.Ю. про недопущення підвищення ціни на газ для підприємств сфери теплопостачання. Ми, депутати Гадяцької міської ради, вкрай стурбовані ситуацією, в якій на сьогодні опинилися теплопостачальні підприємства, у тому числі й КПТГ "Гадячтеплоенерго". Обставини, в яких опинилося вказане теплопостачальне підприємство після скасування з 20.05.2021 дії Положення про ПСО і необхідності виконання домовленостей, передбачених Меморандумом від 09.02.2021 між Кабінетом Міністрів, НКРЕКП, НАК "Нафтогаз України" і Асоціацією міст України, призведуть до збільшення збитків КПТГ "Гадячтеплоенерго" та неспроможності оплати за спожитий природний газ в умовах дії ринку природного газу, і як наслідок — до зупинки опалювального сезону і масових невдоволень громадян міста», — йдеться у зверненні гадяцьких депутатів.

Вони закликали орґани державної влади у Києві невідкладно забезпечити підприємства сфери теплопостачання паливно-енерґетичними ресурсами за адекватними стабільними цінами та відповідними тарифами на комунальні послуги.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", для жителів Кременчуцької громади днями зросли тарифи на вивезення сміття.

Гадяцька міська рада виступила проти високих тарифів на газ_1
Читайте також:
Жителі Лубенської громади відтепер платитимуть на 4 гривні більше за проїзд у громадському транспорті.
19 листопада, 10:06
Виконавчий комітет Пирятинської міської ради запровадив нові тарифи на проїзд у громадському транспорті населеного пункту.
06 жовтня, 14:01
Вартість овочів, які громадяни України використовують для приготування борщу, у 2021 році зросла на 10,2%.
17 серпня, 11:35
Від сьогодні мешканці Кременчуцької громади платитимуть по-новому за послуги з утилізації твердих побутових відходів.
13 серпня, 14:00
З 1 серпня 2021 року для мешканців Козельщинської громади зросте вартість послуг на транспортування відходів.
29 липня, 13:09
5 гривень — така нова вартість разової поїздки у комунальних тролейбусах і багатомістких автобусах Кременчука.
13 липня, 13:29