Гадяцька міська рада виступила проти високих тарифів на газ

ПОЛТАВА
28.08.2021, 07:51
Гадяцька міська рада виступила проти високих тарифів на газ

Депутати Гадяцької громади вимагають не допустити підвищення ціни на блакитне паливо для підприємств сфери теплопостачання.

Відповідне звернення до державної влади напередодні одноголосно підтримали під час чергової сесії орґану місцевого самоврядування, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Серед причин, які спонукали обранців висловити своє занепокоєння ситуацією, виділено основні:

  • недопущення потенційної соціальної напруги серед жителів міста;
  • ймовірна дестабілізація робочого процесу комунального підприємства "Гадячтеплоенерго", яке забезпечує теплопостачання населенню, закладам охорони здоров'я й освіти, державним установам та іншим споживачам на території громади.

«Гадяцька міська рада звертається до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем'єр-Міністра України, голови правління НАК "Нафтогаз України" та народних депутатів України Кулініча О.І. та Березіна  М.Ю. про недопущення підвищення ціни на газ для підприємств сфери теплопостачання. Ми, депутати Гадяцької міської ради, вкрай стурбовані ситуацією, в якій на сьогодні опинилися теплопостачальні підприємства, у тому числі й КПТГ "Гадячтеплоенерго". Обставини, в яких опинилося вказане теплопостачальне підприємство після скасування з 20.05.2021 дії Положення про ПСО і необхідності виконання домовленостей, передбачених Меморандумом від 09.02.2021 між Кабінетом Міністрів, НКРЕКП, НАК "Нафтогаз України" і Асоціацією міст України, призведуть до збільшення збитків КПТГ "Гадячтеплоенерго" та неспроможності оплати за спожитий природний газ в умовах дії ринку природного газу, і як наслідок — до зупинки опалювального сезону і масових невдоволень громадян міста», — йдеться у зверненні гадяцьких депутатів.

Вони закликали орґани державної влади у Києві невідкладно забезпечити підприємства сфери теплопостачання паливно-енерґетичними ресурсами за адекватними стабільними цінами та відповідними тарифами на комунальні послуги.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", для жителів Кременчуцької громади днями зросли тарифи на вивезення сміття.

Гадяцька міська рада виступила проти високих тарифів на газ_1
Читайте також:
Економіка
Чим довше "слуги неукраїнського народу" перебувають при владі, тим гострішою стає соціально-економічна криза.
25 січня, 07:48
Економіка
Невдовзі вітчизняні ціни на товари молочарства знову підуть угору, причиною тому є зростання вартості блакитного палива.
13 січня, 07:38
Економіка
На 3-му році при владі у команді "найвеличнішого лідора сучасності" все ж визнали власну неспроможність керувати державою.
10 січня, 10:07
Економіка
Таке може статися через зростання вартості газу
04 січня, 10:46
Життя
У зв'язку із подорожчанням сировини та матеріалів.
02 січня, 10:35
Полтава
Жителі Лубенської громади відтепер платитимуть на 4 гривні більше за проїзд у громадському транспорті.
19.11.2021, 10:06