Ґаґаузький удар у молдовську спину

ПОЛІТИКА
07 березня, 21:41
Ґаґаузький удар у молдовську спину

«Побачити путіна і померти!». Гасло, яким керуються очільники всіх проросійських сепаратистських утворень від Придністров'я до Абхазії.

Красномовний тому доказ — неоголошений приїзд башкана (голови  — прим. ред.) автономної Ґаґаузії Євгєнії Гýцул до Сочі на так званий «Всесвітній форум молоді». Громадянка Молдови зустрілася із російським диктатором, який пообіцяв усіляку підтримку сепаратистам.

Медіаагенція «Останній Бастіон» звернулася до фахового аналітика групи «Інформаційний спротив» Олександра Коваленка по коментар для пояснення ситуації. За його словами, Кремль має намір разом із придністровською розіграти ще й ґаґаузьку карту проти Молдови.

«У разі можливого захоплення влади у Молдові проросійськими силами із втручання НВФ «ПМР» Ґаґаузія відіграє одну з найважливіших ролей, а саме — блокування Молдови із півдня. Напередодні ґаґаузький башкан Євгєнія Гуцул зустрілася із путіним, якому поскаржилася на «утиски» та «переслідування» ґаґаузів у Молдові. На скарги Гуцул путін відгукнувся готовністю «допомогти» Ґаґаузії у питаннях «відстоювання законних прав, повноважень та позицій у світі».

Для путіна поблажливість до зустрічі з настільки мілководною сошкою, означає гранично високу зацікавленість Кремля у Ґаґаузії. Причому цей інтерес став пульсувати саме зараз, що може говорити про збереження планів щодо Молдови. І той факт, що у «ПМР» просто попросили грошей, ще не означає, що Тирасполь не прагне більшого, для синхронізації дій проти Кишинева. Зрозуміло, Ґаґаузії у цій синхронізації дій буде відведено свою провокаційну роль», — зазначив Олександр Коваленко.

Медіаагенція «Останній Бастіон» також нагадує читачам, що Кремль натренував диверсантів для держперевороту у Молдові. Диверсанти, яких підтримує РФ, прослухали теоретичні курси для практичного розпалювання насильства під час антиурядових демонстрацій.

Читайте також:
Опінії
Пекін висадив у Мінську свій бойовий десант, не попередивши Москву. Та й нащо, якщо Білорусь і росія — прямі васали КНР.
13:54
Опінії
Рашистам не вдасться захиститися від удару у відповідь. Тож, який сенс заїкатися про те, що скоріше знищить вас, ніж вашого ворога?
23 червня, 09:27
Новини
Президент Алєксандер Вучіч оголосив про намір залишити колективний орган, якщо туди офіційно впустять Косово. Белград провокує конфлікт.
25 березня, 14:54
Опінії
Цинічний цивілізований світ жаліє та співчуває вбивці, який всіляко намагається видати себе за жертву. Зло множиться і шириться планетою.
24 березня, 20:53
Світ
Башкан Ґаґаузії має тотальну електоральну підтримку в автономному регіоні. Також вона однопартієць «молдовського Мертвечука» Ілана Шора.
10 березня, 16:39
Новини
У 2023 році військово-повітряні сили НАТО в Європі понад 300 разів піднімались у повітря для перехоплення російських військових літаків.
02 березня, 09:39