«Гайдук» – український титан на війні проти рашистів

Опінії
04.09.2023, 18:35
«Гайдук» – український титан на війні проти рашистів
Фото: Facebook

Маємо знати та поширювати інформацію про наших Героїв-захисників. Тільки так загартовуватимуться наступні покоління.

Військовий кореспондент

Військовослужбовець Михайло Стрибіж без перебільшення є легендою Збройних Сил України. Він – доброволець із позивним "Гайдук", який від самого початку перебуває на фронтах російсько-української війни.

Пан Михайло розпочав свій бойовий шлях у далекому вже 2014 році. Він вижив у боях за Іловайськ, де знищив чимало російських окупантів і продовжує звільняти Україну від московських загарбників.

"Гайдук" до війни мав свій бізнес, квартиру, він не кликав російських покидьків у Донецьк. Але вороги прийшли й позбавили права Михайла та сотні тисяч українців, жити у вільній країні...

Друг "Гайдук" – один із найкращих артилеристів на війні. Разом зі своїми побратимами, він філігранно стріляє з міномета, артилерійських систем і СПГ.

Одну із ключових ролей у захисті міста Мар'їнки від російських окупантів у 2022 році, теж відіграв "Гайдук" зі своїми побратимами. Він – титан на війні проти рашистів.

І на кінець, хоча "Гайдуку" близько 60 років, він досі може пробігти десять кілометрів! Справжній український воїн і козак, берімо за приклад, пишаймося нашим живим Героєм.

Читайте також:
Війна
Львів'янин, широта душі якого не знала меж. Українець, якому доля судила виявити справжню мужність козака-характерника до останнього подиху.
15 березня, 15:30
Війна
Боротьба за Свободу, Незалежність і Державну Самостійність у крові нашого народу
14 березня, 10:35
Війна
Білорус приїхав влітку 2016 року, як доброволець доєднався до полку «Азов», аби допомагати українцям у боротьбі з російським вторгненням.
02 лютого, 16:17
Війна
Уже 10-й рік Україна у борні за волю й державність проти східного сусіда. Ця війна породила чимало Героїв, серед яких і наш земляк.
25 січня, 12:31
Опінії
Кожен день наші козаки роблять усе, щоби свята Українська земля була очищена від російських окупантів. Раз і назавжди!
31.08.2023, 18:35
Війна
Вже 9 років поспіль українські воїни-добровольці беззупинно нищать російського окупанта на всьому обширі фронту від Херсону до Вовчанська.
16.08.2023, 16:00