«Гайдук» – український титан на війні проти рашистів

Опінії
04 вересня, 18:35
«Гайдук» – український титан на війні проти рашистів
Фото: Facebook

Маємо знати та поширювати інформацію про наших Героїв-захисників. Тільки так загартовуватимуться наступні покоління.

Військовий кореспондент

Військовослужбовець Михайло Стрибіж без перебільшення є легендою Збройних Сил України. Він – доброволець із позивним "Гайдук", який від самого початку перебуває на фронтах російсько-української війни.

Пан Михайло розпочав свій бойовий шлях у далекому вже 2014 році. Він вижив у боях за Іловайськ, де знищив чимало російських окупантів і продовжує звільняти Україну від московських загарбників.

"Гайдук" до війни мав свій бізнес, квартиру, він не кликав російських покидьків у Донецьк. Але вороги прийшли й позбавили права Михайла та сотні тисяч українців, жити у вільній країні...

Друг "Гайдук" – один із найкращих артилеристів на війні. Разом зі своїми побратимами, він філігранно стріляє з міномета, артилерійських систем і СПГ.

Одну із ключових ролей у захисті міста Мар'їнки від російських окупантів у 2022 році, теж відіграв "Гайдук" зі своїми побратимами. Він – титан на війні проти рашистів.

І на кінець, хоча "Гайдуку" близько 60 років, він досі може пробігти десять кілометрів! Справжній український воїн і козак, берімо за приклад, пишаймося нашим живим Героєм.

Читайте також:
Опінії
Кожен день наші козаки роблять усе, щоби свята Українська земля була очищена від російських окупантів. Раз і назавжди!
31 серпня, 18:35
Війна
Вже 9 років поспіль українські воїни-добровольці беззупинно нищать російського окупанта на всьому обширі фронту від Херсону до Вовчанська.
16 серпня, 16:00
Війна
Наразі у 146 громадян Чехії є дозвіл від президента на службу в українській армії
02 серпня, 13:39
Війна
17 липня 2014 року націоналісти сформували власний фронтовий підрозділ, який продовжує воювати на Сході, але вже у нових умовах.
17 липня, 19:03
Кримінал
У місті Новомосковськ Дніпропетровської області відбулося чергове засідання у кримінальній справі відомого майданівця і добровольця.
10 липня, 19:37
Війна
Сили оборони України продовжують поповнювати іноземцями, які зі зброєю у руках воюватимуть на фронті проти російських загарбників.
06 липня, 17:23