Гельсинкі все більше нагадує прокремлівське кубло

Столиця «найщасливішої країни світу» тхне смородом блюзнірства і популізму. Місцева влада не сваритиметься з РФ, а вигідно торгуватиме.
Такий погляд на соціально-політичну ситуацію у Гельсинкі медіаагенції «Останній Бастіон» висловив співзасновник руху «Вільний Урал» («Свободный Урал») і дисидент Андрєй Романов. Зі свого власного досвіду знає напевно, якщо ви небезпечні для РФ — свобода слова, дотримання прав і демократія залишатимуться осторонь навіть у Фінляндії.
Минула тісна співпраця Гельсинкі із Москвою залишило сильний відбиток на свідомості фінляндських громадян, особливо політиків і правоохоронців, яких роками масово вербував кремлівський режим, множачи свою агентуру. Тому, коли деякі чиновники, депутати чи дипломати говорять про кінець доби «фінляндизації», вони брешуть.
«Думаю, українцям буде цікаво дізнатися, що й у Фінляндії панує режим подібний до сформованого Володимиром Зеленським, тільки більш прихований від сторонніх очей і незацікавлених осіб. Потрапляючи у стихію репресій, коли на вас видано наказ спеціальних служб, — все це розумієте. З вами боротимуться не лише чиновники Гельсинкі, а й державні структури, правоохоронні органи, правозахисні організації та цілковито всі фінські ЗМІ, які цензурують правду.
Неугодних критиків виводять із правового поля, ставлять поза законом та починають планомірно добивати фінськими руками. Так Кремль працює не лише зі мною, а й іншими, хто втік із РФ на Захід у пошуках притулку та справедливості. Міська рада Гельсинкі переповнена ліваками, яким до смаку ЛҐБТ-спільнота і навальністи, але не ті, хто приїхав із далеких регіонів РФ, представники корінних народів, хто продовжує боротися проти путіна на вигнанні. Влада фінляндської столиці робить усе, як хоче Кремль», — зізнався Андрєй Романов.
Своєю чергою, як раніше вже повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», навальністи окупували Гельсинкі, як білогвардійці Париж. Поки фіни чекають, що РФ може напасти на їхню батьківщини, навальністи й горезвісна «п'ята колона» Кремля у фінляндській столиці давно почувається, як у себе вдома.