Генетичне тестування для персоналізованого догляду за шкірою

28.06.2023, 14:05
Генетичне тестування для персоналізованого догляду за шкірою
Фото: google

Корейська косметична фірма пропонуватиме консультації з краси та продукти на основі генетичного тестування.

Послуга під назвою My Skin Solution надаватиметься спільно з LabGenomics, корейською медичною компанією, що спеціалізується на молекулярній діагностиці.

Клієнти віком від 19 років можуть отримати індивідуальну послугу догляду за шкірою, придбавши на її вебсайті набір для тестування генів вартістю близько 77 доларів. Коли набір надходить, клієнт використовує спеціальний тампон, яким проводить по внутрішній стороні щоки, поміщає отриманий зразок у пробірку та відправляє в LabGenomics.

Тестування триватиме близько тижня, протягом якого LabGemomics вивчатиме 11 генів, пов’язаних зі старінням шкіри, пігментними відкладеннями та акне, а також 58 інших генетичних характеристик, таких як ожиріння та дієта, повідомила компанія.

«Тест дозволить клієнтам дізнатися, в якому стані їх шкіра на цей час, а також її генетичні особливості — усю інформацію, необхідну для індивідуального догляду за шкірою», — сказав представник Amorepacific UPI News Korea.

Amorepacific поки що не планує пропонувати послугу за межами країни через правила, які обмежують тестування генів удома в багатьох інших державах.

За даними Expert Market Research, Південна Корея входить до 10 найкращих косметичних ринків світу з річним обсягом продажів у 15,71 мільярда доларів у 2021 році.

Очікується, що до 2027 року косметичний ринок зростатиме більш ніж на 5% щорічно до 21,54 мільярда доларів.

Попри те, що AmorePacific завжди був домінуючим гравцем у Кореї, останнім часом його продажі та прибуток скоротилися, головним чином через слабкі показники в Китаї. Щоб протистояти падінню, компанія активно виходить на інші ринки, включаючи США, і впроваджує нові технології.

вибір редакції
Читайте також:
Життя
Риби змінюють спосіб пошуку та поглинання здобичі у теплих водах. Припускається, що загибель стає більш імовірним через цю зміну поведінки.
11:15
Життя
Австралійські біологи разом із кліматологами здійснили дослідження 1,2 мільйона новонароджених. Мета: з'ясувати причину передчасних пологів.
29 лютого, 21:39
Життя
Міжнародна група науковців дослідила зірку WD 0816-310 за допомогою великого телескопа. Вони помітили вкрай незвичайну деталь.
28 лютого, 21:39
Життя
Урок від найвідомішого тибетського йога середньовіччя Джецуни Міларепи. Він — один із засновників школи Каг'ю...
27 лютого, 21:39
Життя
Це вченим краще зрозуміти процеси, що відбуваються в людському мозку.
27 лютого, 09:47
Життя
Вони занепокоєні недостатньою прозорістю дослідження
26 лютого, 18:13