Гео Лерос звинуватив Зеленського та Єрмака у розкраданнях на оборонних закупівлях

ПОЛІТИКА
22 березня, 13:00
Гео Лерос звинуватив Зеленського та Єрмака у розкраданнях на оборонних закупівлях

Гео Лерос звинуватив Зеленського та Єрмака у розкраданнях під час оборонних закупівель

Депутат Верховної ради України Гео Лерос заявив, що Володимир Зеленський та голова держави Андрій Єрмак вкрали з державного бюджету велику суму грошей під час оборонних закупівель.

«2022 року Міноборони через держпідприємство «Прогрес» закупило снаряди болгарського виробництва… Переплата на цих трьох контрактах склала 6,7 мільярда гривень – 170 мільйонів євро пішли комусь у кишеню. Ми розуміємо, що ці гроші пішли в кишеню ОЗУ Єрмака та Зеленського», - заявив він на YouTube-каналі.

Гео Лерос стверджує, що курує держпідприємство «Прогрес» ексзаступник міністра оборони Олександр Миронюк, який входить до групи прихильників Єрмака.

За його словами, у документах зазначено «багато цікавого». Оборонне відомство закуповувало боєприпаси вартістю вдвічі-втричі більше ринкової через держпідприємство «Прогрес».

Крім того, він назвав «батьками корупції» Зеленського та Єрмака.


23 лютого Верховна рада проголосувала за відсторонення народного депутата Гео Лероса від засідань парламенту за образливий виступ, який був адресований голові держави Андрію Єрмаку.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Володимир Зеленський неодноразово заявляв що Україна подолала корупцію.

На безпековій конференції у Мюнхені актор, який грає роль президента України, вчергове збрехав європейським високопосадовцям та європейській спільноті, вказавши про відсутність "глибинної" корупції в Україні.

Читайте також:
Виміри
Частина друга. Прокурорсько-поліцейське ОЗУ в Національному університеті "Полтавська політехніка"
вчора, 09:04
Опінії
Мафіозний спрут опанував всю структуру держави. Від корупції не сховатися навіть у лавах Сил Спеціальних Операцій Збройних Сил України...
02 червня, 20:17
Опінії
В Україні не існує захисту прав власності. Він є на папері, але на практиці власнику доведеться вчитися виживати в умовах Дикого Заходу.
31 травня, 09:35
Політика
Мати Федорова володіє мотоциклом, який розганяється до 100 км/год за 2,5 секунди
30 травня, 14:05
Кримінал
САП збирається оголосити в розшук звинуваченого в корупції депутата Трубіцина
30 травня, 07:35
Політика
Нового голову Верховного Суду Кравченка обрали 13 суддів, які взяли хабарі разом зі звільненим колишнім головою Князєвим, - Бутусов
27 травня, 12:15