Війну Зеленський використовує для того, щоб стати путіном України

Опінії
23 лютого, 16:05
Війну Зеленський використовує для того, щоб стати путіном України

За цей рік Зеленський не знайшов як усунути депутатів ОПЗЖ з парламенту, а того хто задає незручні питання, відсторонили блискавично.

Народний депутат України

Я був радником президента, але виступив проти дій зрадившого країну президента, і тим самим без вагань відмовився від «місця під сонцем». Коли влада намагалися закрити за ґрати громадських активістів, я був поруч. Коли били журналістів, я не мовчав.

Хочеться, щоб ті хто зараз, за вказівкою ОПУ, мовчать про свавілля, яке відбувається, спитали себе, чи такою вони уявляли перемогу Революції Гідності.

Сьогодні Верховна Рада відсторонила мене до кінця року від засідань Верховної Ради, через те, що я посмів відвертого агента кремля Андрія Єрмака назвати «ФСБешною гнидою» в його присутності, та присутності «найвеличнішого імператора».

Рік повномаштабної війни позаду. На початку здавалося, що наша країна ніколи більше не скотитися в диктатуру, але саме війну Зеленський використовує для того, щоб стати путіном України.

Людина януковича, пан Татаров, який відмазував вбивць на майдані, став третьою за впливом людиною в країні, призначивши своїх людей в СБУ, БЕБ, МВС, ДБР, суди.

Єрмак, який брехав всій країні про мирні переговори, допомагав ворогу накопичувати армію для наступу та послаблював українську армію.

Громадян країни влада навіть 23 лютого запевняла, що війни не буде, що призвело до катастрофічних жертв.

Як бридко, що вагнерівці, яких врятував Єрмак, вбивають наших воїнів на сході.

За цей рік Єрмак став олігархом, у тому числі бізнес партнером Столара і Медведчука. ОПЗЖ стало надійним партнером слуг народу у парламенті і отримало високі посади.

За цей рік Зеленський не знайшов як усунути депутатів ОПЗЖ з парламенту, а того хто задає незручні питання, відсторонили блискавично.

Така тотальна влада і є країною, про яку так мріяв у своїй передвиборчій програмі Зеленський, але задайте собі питання чи про таку країну мріємо всі ми.

Читайте також:
Політика
Журналісти викрили факти марнотратства у відомстві скандально відомого Олександра Ткаченка. Вже вкотре.
10:35
Позиція
Влада завжди виправдовується нестачею повноважень, хоча основне чого їй завжди бракує - інтелект та відповідальність.
29 вересня, 06:31
Політика
У міськраді запропонували спрямувати армії 70% ПДФО, а 30% — громадам.
28 вересня, 18:03
Позиція
Неконституційний орган «Офіс Президента» у нас керує урядом, парламентом, військовими адміністраціями та навіть силовиками.
28 вересня, 15:22
Політика
«Ми тестуємо модель переходу від парламентсько-президентської держави до президентської, з сильним президентом», — заступник спікера ВР.
28 вересня, 11:14
Блоги
Для всіх нас війна проти російського загарбника – це "дощ надовго". Влада робить усе, щоби відтягнути перемогу своїм непотрібним популізмом.
08 вересня, 17:28