Герегам не до локдауну: мережа «Епіцентр» знову порушує карантин

09 січня, 18:04
Герегам не до локдауну: мережа «Епіцентр» знову порушує карантин
Фото: Telegram

Власників гіпермаркетів "Епіцентр" не турбують постанови Кабінету міністрів про нові карантинні обмеження, коли йдеться про наживу.

Маючи впливових покровителів з Офісу президента, бізнес-структура Олександра і Галини Герег продовжує безкарно порушувати локдаун.

Вже у перший день урядових обмежень деякі київські "Епіцентри" відзначилися "відкритими дверима" для маси відвідувачів і продажем заборонених товарів.

Про що повідомили небайдужі громадяни на одному з вітчизняних Telegram-каналів, виклавши відповідні фото- та відеоматеріали.

Крім того, з'ясувалося, що товари, замовлені через Інтернет (навіть вже заборонені) можна, а вірніше потрібно забирати біля входу у гіпермаркет.

А ось ряди з будівельними матеріалами були оперативно закриті стрічками; решту ж асортименту відвідувачі вільно вибирають, складають у візок і через працівників оформлюють як "онлайн замовлення", оплачуючи його на касі.

Фактично, ексрегіоналам Герегам, яких торік особисто намагався покарати за порушення "карантину вихідного дня" очільник МОЗ Максим Степанов, і надалі не писаний жоден закон.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам про наслідки Зе-дауну від влади недоумків: відкриті паби та пивниці; закриті парки, музеї, заклади культури.

Герегам не до локдауну: мережа «Епіцентр» знову порушує карантин_1
Герегам не до локдауну: мережа «Епіцентр» знову порушує карантин_2
Герегам не до локдауну: мережа «Епіцентр» знову порушує карантин_3
Читайте також:
Уперше за 600 років відома у всьому світі японська вишня (сакура) заквітла раніше від прогнозованого строку.
31 березня, 12:46
Поплічникам "Гіві" та "Мотороли" по поверненню на свою батьківщину живеться не солодко; така винагорода за участь у війні проти України.
06 березня, 13:37
Налякані російські війська у Калінінградській і Ленінградській областях вже приведено у повну бойову готовність.
05 березня, 13:34
Незвичайну активність у лісі поблизу села Гаркушинці, законність якої викликає великі сумніви, нещодавно помітили місцеві мешканці.
09 лютого, 13:12
Весною-влітку 2014 року, коли Кремль розпочав воєнну агресію, теперішньому "гаранту" було не до Криму і Донбасу.
02 лютого, 12:26
Володимир Зеленський призначив "слугу народу" Олександра Скічка головою Черкаської обласної державної адміністрації.
30 січня, 17:48