Глава держави Єрмак вирішив звільнити Умєрова з посади Міністра оборони України

Позиція
01 травня, 15:15

Бо агент Кремля у військово-політичному керівництві України може бути тільки один... поки інших СБУ не бачить

Журналіст Юрій Бутусов повідомив, що офіс президента готує відставку міністра інфраструктури Олександра Кубракова. На його місце планується призначення діючого міністра оборони Рустема Умєрова.

Бутусов зазначає, що причина відставки — поступова зачистка головою офісу президента Андрієм Єрмаком усіх керівників, які мають право заходити до Зеленського самостійно, напряму без узгоджень з Єрмаком.

«Єрмак почав активні дії по дискредитації Кубракова після конфлікту щодо звільнення міністра оборони Резнікова. На цю посаду претендував Кубраков, але Єрмак вважає, що контроль міністра оборони та міністра закордонних справ це його виключна сфера впливу, і там мають призначатись тільки ті люди, яких він контролює.

Хто може бути наступним кандидатом на посаду міністра, якщо дійсно, Кубракова зібʼють Умєровим, поки що не визначено. Серед кандидатів на посаду міністра розглядаються деякі наймедійніші військові, основне завдання створити позитивний піар-ефект.

Одночасно з кампанією по усуненню Кубракова Єрмак намагається дискредитувати в очах президента віцепрем'єр-міністр М.Федорова та голови СБУ В.Малюка» — пише Бутусов.


Розмови про ймовірне звільнення Рустема Умєрова розпочалися після того, як «Останній Бастіон» оприлюднив інформацію про наявність в Умєрова російського паспорта та реєстрацію ФОП в окупаційних органах влади Криму у 2015 році.

Автор : Гнап Нерушима
Читайте також:
Опінії
В умовах тотальної війни це небезпечніше, ніж диктатура, і точно гірше, ніж демократія.
вчора, 09:32
Позиція
Політтехнологи Єрмака заявили, що путін знову визнає Зеленського «легітимним».
15 червня, 12:09
Політика
Олександр Масюк оголосив, що йде в президенти.
08 червня, 10:05