«Глобальний Південь» вірить у російську силу

Опінії
17.03.2023, 17:55
«Глобальний Південь» вірить у російську силу
Фото: Facebook

От в Індії переконані, що РФ під час війни стала тільки сильнішою. А у Мексиці, що Україні варто нарешті припинити чинити опір агресору...

інвестиційний банкір

Владімір Путін уперше за рік зустрівся з бізнесом, а для чого, щоби що? От вони зібрали в одній залі купу мільйонерів та мільярдерів і все, що звідти вийшло, про що всі говорять – це фраза Путіна про ріпу.

Все. Інше пустота? Ну, тобто можна уявити, звісно, що Путін таким чином каже, «нічого, що є санкції на нафту, нічого, що втратили ринок газу Європи, адже у нас є ріпа. І будемо цю "ріпу" продавати».

Російський ватаожок переконує своїх бізнесменів, що на Заході нібито немає чого їсти. А тому вони скоро організують "РепаПром", 51% акцій якого запишуть на бабусю Кабаєвої, і будуть експортувати.

Заради чого? Єдина думка – імітація нормальності.

Імітація ситуації, де нічого не відбувається. Все йде по плану, а дефіцит бюджету – не дивіться туди; óн, в Європі нема чого їсти, – говорить Путін.

Росіяни збили американський беспілотнік. Два літаки "Су" поливали його паливом (ну, а що, продавати вже нема куди, можна виливати в море), поки не зачепили пропелер через свою рукожопість і збили, а щоби що?

Так, імітація сили, бо "дєрзкий в подворотне" – улюблена гра Путіна. Він знає, що ніхто нічого не буде робити через такий інцидент, ніхто не буде ескалювати через беспілотник, а значить можна всім показати, що ти страшний, сильний і нічого не боїшся.

І таки знайшов, де вдарити це "коварне" НАТО, показуючи всім, що ти наче потопив біля Криму авіаносець. Як Моська, що гавкає на слона, а потім хвалиться, яка вона сильна і страшна, бо всі бачили, що вона лаяла і їй за це нічого не було.

Росія – країна постійної імітації.

Росія – країна, яка емітує велич, плутаючи її з великою територією. Країна, що імітує стабільність, плутаючи його із скочуванням в маразм, а також імітує боротьбу за свободу, плутаючи це з фашизмом.

Але чи працює та імітація? От до речі працює, як із російським суспільством, так і, наприклад, із "Глобальним Півднем".

Так і з деякими чутливими до російської пропаганди громадянами країн ЄС, які впевнені, що ціни в магазині зростають через санкції, а не через надруковані трильйони доларів і євро. Російське ж суспільство поводить себе як бюргери з Мюнхена десь так у 1938 році.

«А що війна? Війна це погано, але ж у нас немає вибору. Якби не ми, то ці рептілоїди напали б на нас першими. Да і ці українці (євреї) просто отримують, що заслужили. А так, будемо трохи біднішими, але життя триває, війна – це нормально, так завжди жило людство».

Росіяни реально "хавають" цю історію, ховаючися за офіційною пропагандою, де «Всё идет по плану» від божевілля. Так і "Глобальний Південь" вірить у російську силу.

От в Індії переконані, що Росія під час війни стала тільки сильнішою. Да що там та Індія – от українці змагаються один з одним у тому, хто придумає більш принизливий термін для НАТО, яке, чомусь, не починає Третю світову війну через беспілотнік.

А значить Путін буде продовжувати, наче нічого не відбувається. Ігноруючи реальність, бо йому дозволяють ігнорувати, як економіка напередодні кризи, коли всі роблять вигляд, що нічого не відбувається.

Навіть якщо всі сигнали говорять, що свято не може тривати вічно. Але ж ніхто не прийде і не скаже банкіру з Кремнієвої долини, що треба думати про ризики в той момент, коли всі думають про прибутки.

А значить ніхто не зупинить Путіна на його шляху самознищення і він сам запустив цей процес. І можемо тільки сподіватися, що страх перед ним буде настільки сильний, що він разом із собою знищить і Росію, бо ніхто не наважиться створити заколот, щоби розвернути той корабель.

Читайте також:
Політика
Туреччина закликала НАТО уникати того, щоб будь-яка координація допомоги «створювала враження активнішого залучення Альянсу у конфлікт»
08 червня, 11:34
Політика
Посадовці з Великої Британії та ще двох союзників Парижа висловили занепокоєння щодо запрошення представника московії
17 травня, 18:14
Світ
Америка, що роками забезпечує грошима і зброєю сіоністську окупацію Палестини, проти геополітичної суб'єктності палестинського народу.
04 квітня, 19:18
Світ
Люди від природи завжди хочуть тримати голову глибоко у піску наче ті страуси. А ще краще — у мармеладі.
01 квітня, 19:31
Війна
Після візиту яструба миру Джейка Саллівана до Києва виявилося, що не КНР стане на захист РФ, а США. За океаном уже готують «ніжки Байдена».
24 березня, 09:33
Війна
Черговий «яструб миру» з берегів Потомаку пропонує зійтися жертві з агресором «десь посередині». Про наслідки цього у Вашинґтоні не думають.
05 березня, 14:56