Російські літаки збили американський дрон над Чорним морем

СВІТ
14.03.2023, 19:15
Російські літаки збили американський дрон над Чорним морем

Два Су-27 військово-космічних сил РФ завдали удару по розвідувальному безпілотнику MQ-9 Reaper у міжнародних водах.

Такі відомості з посиланням на власні джерела у Пентагоні оприлюднило авторитетне видання "L'Agence France-Presse", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що збиття у небі над нейтральними водами у Чорному морі сталося кілька годин тому на південь від тимчасово окупованого московитами українського Криму.

Як з'ясувалося, американський дрон упав і його поки не знайшли, хоча вже організовано цілу спеціальну операцію зі збирання уламків, аби завадити російським агресорам здобути західні технології.

«Кілька разів перед зіткненням Су-27 скидали паливо на MQ-9 і пролітали перед ним у нерозважливий, екологічно небезпечний і непрофесійний спосіб. Цей інцидент демонструє не лише брак компетентності, але й небезпечність і непрофесіоналізм. Фактично, цей небезпечний і непрофесійний вчинок росіян ледь не призвів до катастрофи обох літаків», – ідеться у заяві Командування сил США в Європі

Водночас "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати про те, що у росіян ще тисячі ракет, але вони використовують їх набагато більше, ніж виробляють.

Російські літаки збили американський дрон над Чорним морем_1
Читайте також:
Світ
Іранські чиновники запевняють, що Іран має все необхідне для створення ядерної бомби
10 квітня, 17:24
Політика
Вашинґтонський ювілейний саміт Північноатлантичного альянсу не віщує Києву нічого доброго. Уряд США категорично проти приєднання України.
07 квітня, 18:08
Світ
Нещодавно Румунія дозволила розгортання сил НАТО високої готовності на румунській території у разі серйозних загроз.
03 квітня, 16:29
Світ
Кім інспектував війська, які проводили маневри в умовах, що імітують реальну війну
07 березня, 17:15
Світ
Повідомляється, що у ракети відмовили прискорювачі, і вона впала в море неподалік від місця запуску.
21 лютого, 17:15
Світ
«Великий китайський Брат» — це аж ніяк не технології, як міркують західні політики. Навпаки, провідною силою є звичайні завербовані агенти.
09 лютого, 06:09