Голод — зброя окупантів

СВІТ
21.12.2023, 14:36
Голод — зброя окупантів
Фото: Yeni Şafak

Слідом за ресурсною федерацією московією державне утворення Ізраїль прагне знищити сусідів. Режим сіоністів відновлює практики більшовиків.

Такі відомості з прикордоння на південному заході смуги Ґази оприлюднило турецьке видання Yeni Şafak. З'ясувалося, що бойовики ЦАХАЛ цілеспрямовано не пускають в оточений на суходолі палестинський регіон міжнародну гуманітарну допомогу, яка транспортується з Єґипту.

Станом на цю мить на кордоні із Ґазою (точніше, на контрольо-пропускному пункті Рафаг — прим. ред.) стоять сотні фур із продовольством. Але сіоністський режим Ізраїлю не дає дозволу вантажівкам зайти до сектору, де вже панує масовий голод, дітей і жінок навмисно морять на знак помсти бойовикам ХАМАС.

А тим часом міністр національної безпеки окупаційної політики геноцид Ітамар Бен Габір закликав українофобський уряд путініста Біньяміна Нетаньягу «припинити дію тимчасової угоди із ХАМАС і вбивати по одному палестинському ув'язненому щодня». Сіоністи прагнуть крові палестинського народу за всяку ціну.

Окремо слід зауважити, що у росіян сьогодні в Україні панує цілком аналогічна практика, запозичена в їхніх ідейних попередників. Ні Ізраїль, ні РФ не зупиняться не перед чим, поки волелюбні палестинці з українцями їх не зупинять і не завдадуть остаточної відсічі агресорам.

Насамкінець медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам про оприлюднений нами список працівників Центрального апарату УДБ НКВС УРСР у кількості 310 осіб. Перейдіть за посиланням (тут) і подивіться, хто вбивав наших пращурів у 1920-1940-х роках.

Читайте також:
Світ
Різанина в Самашки
06 квітня, 10:42
Кримінал
Найгірша ситуація склалася у чотирьох найбільших містах: Маріуполі, Бердянську, Мелітополі, Токмаку. Українців виганяються з власних осель.
14 березня, 14:57
Війна
Справжня мета Тель-Авіва – великомасштабна регіональна війна.
27 лютого, 16:13
Війна
Позов пройшов стадію юрисдикції та переходить на стадію розгляду по суті.
02 лютого, 18:20
Війна
Суд вимагає від Ізраїлю вжити заходів, «щоб уникнути будь-яких дій, які були б рівнозначні геноциду»
26 січня, 17:05
Війна
Слухання по справі у суді почнуться наступного тижня.
06 січня, 08:36