Голова MI6: РФ — основна світова загроза на найближче 10-ліття

СВІТ
03.12.2021, 13:25
Голова MI6: РФ — основна світова загроза на найближче 10-ліття
Фото: BBC

Таємна служба розвідки Великої Британії занепокоєна намаганням Кремля оточити Україну і звинуватити в ескалації Захід.

Про це в інтерв'ю авторитетному мовнику "BBC" заявив директор спецслужби MI6 Ричард Мур, інформує аґенція "Останній Бастіон".

За його словами, Лондон разом із Вашинґтоном і Брюсселем пильно стежить за стягуванням російських військ до українських кордонів та не збирається миритися з агресивною риторикою Москви.

«Я хочу, щоби мене почули на Росії: позиція Великої Британії та її союзників не є ворожою. Ми не намагаємось оточити РФ. Навпаки, загроза йде саме від неї та президента Путіна. Водночас наша служба продовжить ретельно спостерігати за ситуацією в Україні. Гадаю, ми мусимо надіслати Москві обережний сигнал про ту ціну, яку їй доведеться заплатити у разі вторгнення», — зазначив Ричард Мур.

Голова MI6 переконаний, колективному Заходу не варто робити поспішних кроків, які можуть спровокувати велику війну, проте слід посилити наявний санкційний тиск на путінський режим.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", російськомовна еміграція в США перебуває під "ковпаком" ФСБ.

Читайте також:
Світ
Близькосхідна шиїтська теократія активно допомагає країні-агресору озброюватися та здійснює навчання операторів безпілотників.
11 серпня, 20:18
Економіка
Санкції Європейського союзу проти РФ дійсно мають розтягнутий ефект, тому нам може здаватися, що Московщина впевнено їх долає.
31 липня, 20:36
Опінії
У Брюсселі триває екстрена Рада міністрів енергетики. Маємо можливість із ними поспілкуватися одразу після прийняття складного рішення.
27 липня, 18:18
Світ
Зростання прірви між росією та її найбільшим партнером Казахстаном стала несподіваним викликом для Владіміра Путіна.
27 липня, 08:12
Опінії
Кремль каже, що у них – форс-мажор. Ну, то давно відомо, що в них там із головою повний форс-мажор, який до всього ніяк не лікується.
20 липня, 19:34
Світ
В уряді Віктора Орбана знову гучно заговорили про захист етнічної угорської меншини в Україні, якій нібито загрожують міфічні нацисти.
16 липня, 08:18