Голова Полтавської облради Біленький буде затребуваний найближчі роки – експерт

ПОЛТАВА
17.05.2016, 18:46

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради, тракторист-машиніст за фахом, буде затребуваний на ринку праці в найближчі роки. Також без роботи не залишаться інженери, айтішники, медики, кухарі, швачки, будівельники тощо. Таку статистику навели у Державній службі зайнятості.

– Якщо розглядати найбільш перспективні професії у розрізі робітничих спеціальностей, то найбільш затребуваними у найближчі роки будуть трактористи, кухарі, швачки, водії та будівельники зазначив, – зазначив Сергій Кравченко, виконувач обов’язків голови Державної служби зайнятості.

За його словами, перспективними в Україні професіями і за затребуваністю у роботодавців, і за рівнем заробітної плати, є професії у галузі IT, медичній галузі, інженерні професії та висококваліфіковані спеціалісти в аграрній сфері.

При цьому, Кравченко наголосив, що середня заробітна плата кваліфікованого кухаря близько 8 тисяч гривень, а тракторист за рік може отримувати заробітну плату до 120 тисяч гривень.

Нагадаємо, задекларована сума доходу Олександра Біленького за 2015 рік склала 35, 9 тис. грн.

Відзначимо альтруїзм чиновника. Працюючи за здобутим фахом, голова Полтавської обласної ради міг отримувати заробітну плату в 3.3 рази вищу, ніж керуючи областю. Та майнове питання компенсується членами родини Біленького. Вони принесли до сімейного бюджету 1,26 млн. грн. за минулий рік. 

Читайте також:
Депутати Миргородської міської ради проголосували за збільшення видатків на охорону здоров'я громадян.
09:38
Представник "Опозиційної Платформи — За життя" Ілля Кива у вільний від роботи в Верховній Раді час провокує бійки.
вчора, 14:18
Виданню «Останній Бастіон» ніколи не була чужою людська біда.
вчора, 12:18
Для лубенських комунальних служб настала пора аварійних викликів, пов'язаних із поривами на центральному водогоні міста.
вчора, 09:36
На штучному водотоку, що сполучає річку Дніпро з Сіверським Донцем і перетинає Полтавську область, заборонили купання.
09 липня, 11:48
На автошляху між Миргородом і Лубнами сталася дорожньо-транспортна пригода, в якій травмувалося четверо громадян.
09 липня, 09:06