Голова уряду Бахрейну обурений подвійними стандартами Заходу

СВІТ
01.12.2023, 19:06

Дрібне острівне королівство Перської затоки виступило проти спільних заходів із дипломатами з ЄС і США. Причина: вбивства палестинців.

Відповідну заяву для преси напередодні зробив прем'єр-міністр Бахрейну Могаммад аль Балуші. Голова уряду відмовився приєднуватися до публічної бізнес-конференції за участі американських, британських і французьких дипломатів.

Критика послів з уст прем'єра була водночас зухвалою і гострою. Він підкреслив, що їхня участь у запланованому заході символізує роль указаних країн у поточному конфлікті та потуранні воєнних злочинів Ізраїля на палестинській землі.

«У день солідарності з палестинським народом тут присутні посли США, Франції та Великої Британії, які підтримали війну та геноцид проти жителів Ґази. Це все одно, що той, хто вбив померлу людину, прийшов на її похорон. Дозвольте мені відмовитися від цієї церемонії на знак протесту проти присутності цих послів», — заявив Могаммад аль Балуші.

Водночас верховний правитель Бахрейну — король Гамад бін Іса аль Халіфа — звернувся до президентів США і Франції змусити сіоністський режим Біньяміна Нетаньягу припинити вбивства палестинців. Монарх переконаний, що масовий терор прирікає Ізраїль на зникнення як держави.

Насамкінець, як уже інформував «Останній Бастіон», на тижні турецький лідер виступив із щорічним посланням до парламенту країни. З високої трибуни Реджеп Тайїп Ердоган засудив воєнного злочинця Біньяміна Нетаньягу.

Читайте також:
Світ
Сіоністське лобі на берегах Потомаку знову активізувалося. Військово-релігійний режим аятол напередодні вночі завдав потужного удару.
14 квітня, 15:03
Політика
Кандидат не зміг набрати навіть 40% голосів
09 квітня, 10:41
Політика
Сіоністські селекціонери готуються до ритуального вбивства червоної корови Коли це має статися, — одному Ягве відомо...
31 березня, 20:57
Світ
Юдеї та мусульмани мають у своїх релігіях дивну звичку вбивати червоне теля. Все для того, щоби умилостивити Господа, але не тільки...
26 березня, 12:27
Світ
Друга спроба запуску корабля «Союз Мс-25» з російсько-білорусько-американським екіпажем відбудеться не раніше суботи.
21 березня, 18:20
Війна
У російському Петербурзі загорівся криголам «Єрмак»
29 лютого, 16:02