Головнокомандувач ЗСУ Хомчак одружився з головою Чернігівської ОДА 29-річною Ганною Коваленко

ПОЛІТИКА
15.10.2020, 15:54
Руслан Хомчак
Руслан Хомчак
Фото: depo.ua

Раніше пані Ганна працювала заступником в Андрія Богдана, Андрія Єрмака та радницею у трьох міністрів оборони.

Головнокомандувач Збройних сил України 53-річний генерал-полковник Руслан Хомчак одружився з новопризначеною головою Чернігівської обласної державної адміністрації 29-річною Ганною Коваленко. 

Про це йдеться в повідомленні Telegram-каналу «Силовий».

Головнокомандувач ЗСУ Хомчак одружився з головою Чернігівської ОДА 29-річною Ганною Коваленко_1

«Ганна, з часів роботи журналістом, цікавилася військовою тематикою, а після призначення на високі посади про свого майбутнього чоловіка відгукувалася виключно в позитивному ключі, своїх стосунків не афішувала. При цьому її особиста сторінка в Facebook рясніє посиланнями на інтерв'ю Хомчака», – йдеться в повідомленні.  

На виборах у 2019 році Коваленко стала народною депутаткою від партії «Слуга народу», однак згодом її призначили заступницею голови Офісу президента.

Нагадаємо, сьогодні, 15 жовтня, Володимир Зеленський призначив ексжурналістку і колишню заступницю голови Офісу президента Анну Коваленко головою Чернігівської обласної державної адміністрації.

Ганна Коваленко – у минулому журналістка «Радіо Ера», Ukrlife TV, «Цензор.нет» та сотниця 39-ї жіночої сотні Самооборони Майдану.

4 вересня 2019 року Зеленський призначив її заступницею керівника Офісу президента Андрія Богдана. Певний час вона працювала заступницею і в Андрія Єрмака. Пані Ганна також колишня радниця у трьох міністрів оборони України та міністра інформаційної політики України.

22 квітня 2020 року Зеленський звільнив Ганну Коваленко з посади заступника керівника Офісу, а замість неї призначили Романа Машовця. Саму ж Коваленко призначили заступником міністра розвитку громад та територій.  

Наразі вона аспірант Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «Публічне управління». Дисертаційне дослідження «Демократичний цивільний контроль над розвідкою і контррозвідкою в Україні». 
 

Читайте також:
Кожен п'ятий випадок фейків пов’язаний з тим, що "журналісти не вміють читати цифри та опрацьовувати їх".
17:01
Нового очільника Черкащани також називають вівцею з масовки Коломойського.
15:45
Андрій Єрмак зміг домовитися з основними політичними àкторами залишити тему цін на ЖКГ виключно для ситуативних виступів на ТБ.
12:13
Кабінет міністрів України погодив кандидатуру 29-річного Олександра Скічка на посаді голови Черкаської обласної державної адміністрації.
10:37
Ірина Машковіч заявила, що не вміє писати українською мовою.
вчора, 16:06
Українська Вікіпедія продовжує поступово витісняє російську.
19 січня, 20:05