Головнокомандувач ЗСУ Хомчак одружився з головою Чернігівської ОДА 29-річною Ганною Коваленко

ПОЛІТИКА
15.10.2020, 15:54
Руслан Хомчак
Руслан Хомчак
Фото: depo.ua

Раніше пані Ганна працювала заступником в Андрія Богдана, Андрія Єрмака та радницею у трьох міністрів оборони.

Головнокомандувач Збройних сил України 53-річний генерал-полковник Руслан Хомчак одружився з новопризначеною головою Чернігівської обласної державної адміністрації 29-річною Ганною Коваленко. 

Про це йдеться в повідомленні Telegram-каналу «Силовий».

Головнокомандувач ЗСУ Хомчак одружився з головою Чернігівської ОДА 29-річною Ганною Коваленко_1

«Ганна, з часів роботи журналістом, цікавилася військовою тематикою, а після призначення на високі посади про свого майбутнього чоловіка відгукувалася виключно в позитивному ключі, своїх стосунків не афішувала. При цьому її особиста сторінка в Facebook рясніє посиланнями на інтерв'ю Хомчака», – йдеться в повідомленні.  

На виборах у 2019 році Коваленко стала народною депутаткою від партії «Слуга народу», однак згодом її призначили заступницею голови Офісу президента.

Нагадаємо, сьогодні, 15 жовтня, Володимир Зеленський призначив ексжурналістку і колишню заступницю голови Офісу президента Анну Коваленко головою Чернігівської обласної державної адміністрації.

Ганна Коваленко – у минулому журналістка «Радіо Ера», Ukrlife TV, «Цензор.нет» та сотниця 39-ї жіночої сотні Самооборони Майдану.

4 вересня 2019 року Зеленський призначив її заступницею керівника Офісу президента Андрія Богдана. Певний час вона працювала заступницею і в Андрія Єрмака. Пані Ганна також колишня радниця у трьох міністрів оборони України та міністра інформаційної політики України.

22 квітня 2020 року Зеленський звільнив Ганну Коваленко з посади заступника керівника Офісу, а замість неї призначили Романа Машовця. Саму ж Коваленко призначили заступником міністра розвитку громад та територій.  

Наразі вона аспірант Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «Публічне управління». Дисертаційне дослідження «Демократичний цивільний контроль над розвідкою і контррозвідкою в Україні». 
 

Читайте також:
В Акмолінський табір в Казахстані починаючи з 1937 року відправляли переслідуваних за політичними мотивами.
вчора, 11:02
Попри це все Дмитро Ярош чомусь із симпатією ставиться до держави Ізраїль.
16 травня, 20:36
Верховний Суд визнав, що Зеленський не має права звільняти осіб через скасування указів про їхнє призначення
15 травня, 11:25
Після 1 липня 2021 року Путін прийде до наших хлопців у окопи і скаже, що ця земля його власність, яку він купив.
14 травня, 19:14
Патріотам — тюрми, колаборантам — домашній арешт ?!
14 травня, 09:18