Голову харківського осередку ОПЗЖ облили зеленкою на акції медиків

ПОЛІТИКА
22.05.2020, 18:36
Голову харківського осередку ОПЗЖ облили зеленкою на акції медиків
Фото: ukrinform.ua

Андрій Лесик прийшов на акцію зі своїми прибічниками, з прапорами та партійною символікою.

Голову харківської міської організації «Опозиційна платформа – За життя» Андрія Лесика облили зеленкою під час акції протесту медиків проти закриття акушерського відділення клінічної лікарні залізничників, що біля Південного вокзалу в Харкові, передає Укрінформ.

За словами учасників акції протесту, акушерське відділення закривають посилаючись на те, що воно аварійне.

«Гроші на ремонт вже виділялися, але куди вони пішли, і чому ремонту немає, запитайте у керівництва», – йдеться в заявах медиків.

Голову харківського осередку ОПЗЖ облили зеленкою на акції медиків_1

Голова міської організації ОПЗЖ Андрій Лесик прийшов на акцію зі своїми прибічниками, з прапорами та партійною символікою.

Повідомляється, що представники ОПЗЖ, голосно виступали на підтримку медиків. У момент, коли Лесик виголосив звернення до Зеленського, закликаючи його «навести порядок у сфері медицини», невідомі облили партійця зеленкою, поціливши в обличчя, та втекли з місця події.

Правоохоронці, які забезпечували порядок під час акції, побігли за ними слідом, намагаючись затримати, але за наявною інформацію, нападникам вдалося втекти.

Лесик був депутатом Харківської міськради з 2010-го по 2015 рік. Він неодноразово демонстрував проросійську позицію, говорячи про конфлікт на Донбасі.

Так, на святкуванні 9 Травня в 2016 році Лесик прийшов на меморіал Слави в харківському Лісопарку з георгіївською стрічечкою, чим спровокував зіткнення з  активістами.

Читайте також:
У селі Циркуни, що на Харківщині, працює найбільша равликова ферма в Європі.
04.12.2020, 11:53
Постраждали 48-річний чоловік, 9-річний хлопчик та невстановлена жінка віком близько 50 років.
08.11.2020, 14:59
Але визнають, що через ускладнення від COVID-19 у їх шефа серйозні проблеми з легенями.
03.11.2020, 17:27
Хлопець почувається добре, спілкується з лікарями й рідними, найближчим часом його зможуть навідати друзі з університету.
27.09.2020, 16:00