Гора розбрату: відпочивальники ігнорують обмеження на території Пивихи

ПОЛТАВА
10.08.2020, 09:49
Гора розбрату: відпочивальники ігнорують обмеження на території Пивихи
Фото: Facebook

Найвища точка Полтавської області, гора Пивиха, продовжує зазнавати руйнації через стихійний відпочинок приїжджих туристів.

Навіть зсуви ґрунту не лякають громадян, які навідуються до ландшафтного заказника місцевого значення та порушують встановлені Градизькою селищною радою обмеження.

Про неконтрольовану ситуацію ввечері 9 серпня повідомили місцеві мешканці у Facebook.

Минулими вихідними кілька відпочивальників на приватному авто знесли шлагбаум і спиляли на дрова кілька дерев, аби безперешкодно проїхати до берега Кременчуцького водосховища.

«Сотні людей просто розтерзують Пивиху. Таке враження, що сюди їдуть пожрати й посрати. Спочатку смажать кілограмами шашлики, а потім риють саморобні сортири. Дивлячись на отой весь бенкет, стає шкода, що більшість сюди їде за цим. А варто пройти трохи подалі й побачити красу», — коментує ситуацію одна з небайдужих до збереження гори мешканка Олена Семенова.

Прибула на місце інциденту поліція зафіксувала правопорушення й виписала штраф відпочивальникам, які завдали шкоди природному середовищу.

За словами екоактивістки Оксана Архипова, на території заказника не вистачає рейдів проти "некультурних" туристів, гора Пивиха потребує контролю з боку влади — місцевої та центральної.

«Не всі, хто приїжджає сюди, розуміють елементарні прості речі, на жаль. Людей багато, деякі лежать прямо під кручею, не розуміючи небезпеки обвалу. Також є й сміття, хоча це вже не величезні звалища. Хотілося б співпраці від Кременчуцького лісгоспу, яке має наглядати за територією заказника, а не просто відписки», — підкреслила Оксана Архипова на своїй сторінці у Facebook.

Відпочивальники на території гори Пивиха
Відпочивальники на території гори Пивиха
Відпочивальники на території гори Пивихи
Відпочивальники на території гори Пивиха
Відпочивальники на території гори Пивиха
Відпочивальники на території гори Пивиха
Читайте також:
Генпрокуратура визнала дисертацію нового кандидата наук такою, що варта впровадження
29 квітня, 18:00
Як діти, їй-богу...
22 квітня, 10:45
"Велюровий слуга" Микола Тищенко знову опинився у центрі суспільної уваги. На цей раз через гучну вечірку у київському готелі "Fairmont".
21 квітня, 09:48
Верховна Рада «протягла» норму, яка дозволяє Ользі Совгирі стати суддею КСУ, не втрачаючи депутатського мандата
16 квітня, 12:05
Гантер Байден, відомий участю у корумпованих схемах компанії "Burisma", не зміг приховати від чужих очей своє справжнє життя.
15 квітня, 12:47