Гора розбрату: відпочивальники ігнорують обмеження на території Пивихи

ПОЛТАВА
10 серпня, 09:49
Гора розбрату: відпочивальники ігнорують обмеження на території Пивихи
Фото: Facebook

Найвища точка Полтавської області, гора Пивиха, продовжує зазнавати руйнації через стихійний відпочинок приїжджих туристів.

Навіть зсуви ґрунту не лякають громадян, які навідуються до ландшафтного заказника місцевого значення та порушують встановлені Градизькою селищною радою обмеження.

Про неконтрольовану ситуацію ввечері 9 серпня повідомили місцеві мешканці у Facebook.

Минулими вихідними кілька відпочивальників на приватному авто знесли шлагбаум і спиляли на дрова кілька дерев, аби безперешкодно проїхати до берега Кременчуцького водосховища.

«Сотні людей просто розтерзують Пивиху. Таке враження, що сюди їдуть пожрати й посрати. Спочатку смажать кілограмами шашлики, а потім риють саморобні сортири. Дивлячись на отой весь бенкет, стає шкода, що більшість сюди їде за цим. А варто пройти трохи подалі й побачити красу», — коментує ситуацію одна з небайдужих до збереження гори мешканка Олена Семенова.

Прибула на місце інциденту поліція зафіксувала правопорушення й виписала штраф відпочивальникам, які завдали шкоди природному середовищу.

За словами екоактивістки Оксана Архипова, на території заказника не вистачає рейдів проти "некультурних" туристів, гора Пивиха потребує контролю з боку влади — місцевої та центральної.

«Не всі, хто приїжджає сюди, розуміють елементарні прості речі, на жаль. Людей багато, деякі лежать прямо під кручею, не розуміючи небезпеки обвалу. Також є й сміття, хоча це вже не величезні звалища. Хотілося б співпраці від Кременчуцького лісгоспу, яке має наглядати за територією заказника, а не просто відписки», — підкреслила Оксана Архипова на своїй сторінці у Facebook.

Відпочивальники на території гори Пивиха
Відпочивальники на території гори Пивиха
Відпочивальники на території гори Пивихи
Відпочивальники на території гори Пивиха
Відпочивальники на території гори Пивиха
Відпочивальники на території гори Пивиха
Читайте також:
Імовірно за для цього у сибірському місті Томськ відбулися змагання з риття могил.
11 вересня, 11:24
Народний депутат від українофобської "Опозиційної платформи — За життя" Ілля Кива спробував пожалітися на важке життя.
05 вересня, 11:19
Черговий приїзд "гаранта" викликав масу незручностей пересічним мешканцям обласного центру.
01 вересня, 10:14
Популярний у соціальних мережах сучасний естонський письменник Мікк Пярнітс назвав традиційну сім'ю — "найнебезпечнішим місцем" для дитини.
23 серпня, 19:59
Невідомі кияни оригінально привітали директора Національного антикорупційного бюро з днем народження.
19 серпня, 14:59
Чим глибшою є в Україні та світі політична та економічна криза, тим скоріш люди повертаються до первинних тваринних інстинктів.
11 серпня, 09:39