Гору Пивиху перетворюють на елітне місце відпочинку

ПОЛТАВА
02.04.2021, 12:05
Гора Пивиха
Гора Пивиха

Перлину Полтавщини віддають в приватну власність, нехтуючи і природною, і культурною спадщиною.

Гора Пивиха – одне з найкрасивіших місць на Полтавщині, її естетична привабливість та доступність зробили цю місцевість одним із улюблених місць відпочинку.

Однак значної популярності їй додав курортний сезон в умовах пандемії, коли сюди юрбою повалили відпочивальники: соціальні мережі наситилися різним контентом із місцевим краєвидами, що нагадають морське узбережжя елітних європейських пляжів.

Звісно, якщо з’явився попит, то мають бути й пропозиції. А пропозиції виглядають так, що на території колишнього дитячого табору «Чайка» облаштовано платну парковку, розміщено казахські (!) юрти та ведуться значні земляні роботи.

Земельні роботи
Земельні роботи та казахські юрти
Казахські юрти
Казахські юрти

Принагідно нагадаємо, що минулого року до Пивихи за участі Полтавської ОДА було розроблено туристичний маршрут, який по суті пропіарив чергову бізнесову структуру.

Чи можлива так діяльність на території ландшафтного заказника місцевого значення, що насичена пам’ятками історії та археології – питання навіть не підіймалося. Наслідки стихійного туризму в минулому році спостерігали всі, до чого призведуть теперішні антропогенні втручання наразі можна лише гадати. Втім вже зараз зрозуміло, що мета цих перетворень на Пивисі одна – віддати перлину Полтавщини в приватну власність, нехтуючи і природною, і культурною спадщиною.

Читайте також:
Політика
До сьогодні Фонд гарантування вкладів намагається судитися з Клименком за «Укрінбанк»
вчора, 09:07
Опінії
Командування 110-го батальйону видає накази, які неможливо виконати, та внаслідок яких гинуть військові.
10 червня, 10:05
Війна
Наш ворог зі Сходу не стільки розумний, скільки хитрий та підступний. Саме тому він вчиться на помилках, а ми досі ні, і це катастрофа!
24 травня, 07:18
Світ
Раніше компанія визнала, що її вакцина від COVID-19 може спровокувати тромбоз
08 травня, 16:35
Світ
Компанія вперше визнала у суді, що її препарат від коронавірусу може спровокувати смертельний побічний ефект – тромбоз.
30 квітня, 10:12
Кримінал
У Київській ОВА заявили, що Майбоженка звільнять з посади голови Броварської РДА.
27 квітня, 15:01