Готові стати на захист України

ПОЛТАВА
07.12.2021, 12:05

Під Кременчуком відбулися навчання територіальної оборони міста

Бійці батальйону територіальної оборони Кременчука продовжують вдосконалювати свої навички.

Цієї суботи у районі Деївської гори відбулися навчання з бойової та тактичної підготовки батальйону територіальної оборони міста, повідомляють Кременчуцькі Новини.

"Сьогодні у нас плановий польовий вихід, проводяться зайняття з бойової та тактичної підготовки", - зазначив командир батальйону територіальної оборони міста Кременчука Вадим Проценко.

Готові стати на захист України_1

Бійці батальйону вдосконалювали свої навички  щодо дій групи під час вогневих контактів. Також були відпрацьовані дії пошукових та розвідувальних груп.

Загалом у батальйону територіальної оборони дванадцять завдань до виконання. Одним із найголовніших завдань є боротьба із диверсійно-розвідувальними силами.

Спільно з батальйоном територіальної оборони проходили й навчання клубу юних десантників та миротворців. Хлопці та дівчата пройшли вишкіл та вивчили основи тактики.

Готові стати на захист України_3

Керівник гуртка "Клуб юних десантників та миротворців "Гвардія" Євген Сокур зазначив, що даний клуб працює вже понад 10 років в напрямку військово-патріотичного виховання. Основною метою даного гуртка є патріотичне виховання майбутніх захисників України. 

Детальніше про навчання батальйону територіальної оборони міста Кременчука у відео:

Читайте також:
Світ
Цьогорічний саміт Північноатлантичного альянсу у Мадриді продемонструє готовність країн-учасниць відповідати на нові загрози й виклики.
28 червня, 22:07
Опінії
Ворога потрібно рішуче поборювати, а не вибудовувати з ним компроміси
24 червня, 15:17
Війна
Суд відмовив в арешті активів групи VS Energy, пов'язаної із заступником голови Держдуми РФ Олександром Бабаковим та його партнерами
24 червня, 14:55
Кримінал
Відомого у країнах Балтії публіциста і проросійського політичного діяча Владіміра Ліндермана затримали у власній оселі на околиці Риґи.
23 червня, 18:09
Світ
Агресивні дії кремлівського бункерного щура в Україні спонукали європейських політиків відновити дебати щодо власної "ядерної парасольки".
22 червня, 17:09
Світ
Гельсінський університет призупинив багаторічну співпрацю з Інститутом Конфуція у зв'язку із загрозою для національної безпеки.
19 червня, 07:34