Готовність єДіда до спілкування з єБабою через халявний смартфон як симптом суспільного оскотинення

Опінії
16 лютого, 11:54
Готовність єДіда до спілкування з єБабою через халявний смартфон як симптом суспільного оскотинення

Нас єбаблять особливо неприродним способом...

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Погодьмось, панове – очевидна хіть восьми з половиною мільйонів похилих посполитих до отримання халявної цяцьки від наперсточників є підставою для серйозної розмови, підозр і називання речей своїми іменами.

Звідки наші застрашення? А звідти, що до закінчення каденції Нелоха – лічені місяці, і цвіле шобло почало процедуру дезавуювання обіцянки обмежити своє перебування на Банковій одним терміном, мовляв, тоді вирвалось. Втрачати шоблі нічого, крім волі, тож на нас чекає спроба пролонгації параду алє-ап аж до повного ідіотизму.

Атож, на сценарій орвеллівського «1984» зелене шапіто запало нєподєцкі – фьодоровські о'Брайєни вже попередньо консультуються з Lifecell та «Київстар» щодо пільгового тарифу, нагинають Samsung на оптову партію  бюджетних девайсиків (кобищанці, це – не матюк), Гетьманцев у пошуках 17 млрд. грн. шариться порожніми «засіками Батьківщини» і зо дня-на-день уведе податок на собачі будки, бо ще не знайдені гроші на попередній викид фантазій клоуна щодо термальної модернізації, фонду прийдешніх нащадків, поголовну мілітаризацію і відшкодування норвезьким рибалкам за скумбрію по вісім.

Зокрема, була заявлена якась, поки що таємна умова отримання мобільної весняної халяви пенсійним електоратом. Так ось, інсайди з оточення казкарів натякають, що обов'язковою умовою задоволення претензії пенса/пенси на новітній ґаджет буде членство в партії "Слуга народу".

Крім завіреного у нотаріуса партквитка і сертифіката про вакцинацію від сказу, кожен єдід і кожна єбаба, які подадуть заявку на смартфон з автографом Арахамії, повинні представити у пункт видачі зошити з десять разів переписаним від руки статутом «партії СН» і обов'язково зеленим фломастером, корінець білета на концерт «Вечірнього кварталу» і уражену не менше двох разів мішень з поличчям Порошенка.

Поза чергою будуть задоволені єдіди, які матимуть «на лєвой груді профіль», ні, поки що – не Сталіна, бери ще вище, а єбаби принесуть рушники з власноруч вишитим портретом найвеличнішого у колі родини і «пітухів» та слоганом на кшталт «Кожній свашці по ковбасці».

Кобищанцям зарахують світлини власних парканів з графіті наступного змісту: «Я бачу кінець! А ти?», «Штайнмаєрові сподні на всі боки ровні!», «Злучатись так злучатись! Не встиг 22 січня, спробуй 16 лютого!», «Стережись П´ятого! Убив брата, уб´є й Арахамію!».

Читайте також:
Опінії
Чиновники-корупціонери з можновладцями вирішили скористатися війною, аби "позазахищати" чергові дисертації з права. O tempora, o mores.
14 червня, 18:12
Політика
Заступник Андрія Єрмака і координатор програми розвитку інфраструктури "Велике будівництво" попри війну продовжує займатися профанацією.
01 червня, 20:35
Політика
Навіть повномасштабна війна з російськими окупантами не вплинула на українофобське нутро слуг Феміди!
23 травня, 19:52
Опінії
Студенти, які ставлять незручні питання президенту і є майбутнім України. Дарма, що на Банковій цього поки не розуміють.
22 травня, 08:48
Політика
Здається, урядова команда "слуг неукраїнського народу" на чолі з Володимиром Зеленським остаточно перейшла дозволені межі.
10 лютого, 08:33
Опінії
Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський заявив про затримання "шатунів".
31 січня, 18:45