У Зеленського «перемоги», в українців – зубожіння

ЕКОНОМІКА
04 лютого, 12:59
У Зеленського «перемоги», в українців – зубожіння
Фото: bastion.tv

Поки "найвеличніший лідор сучасності" оголошує настання економічного дива в Україні, пересічні громадяни зводять кінці з кінцями.

Доказом цього є виступ Володимира Зеленського з трибуни Верховної Ради, днями викладений на платформі YouTube, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Засновник комік-шоу "95 квартал", якому олігархи допомогли тимчасово обійняти президентське крісло, на всю країну похизувався власними "перемогами" у низці сфер спільного життя.

Прикметно, але більшість українців на собі ніяк не відчули "успішно проведені владою реформи", котрі вправно взявся вигадувати "гарант".

Ба більше: згідно з опитуванням, проведеного соціологічною службою Центру Разумкова 28-31 січня, 52,8% громадян заявили, що «за останній рік матеріальне становище їхніх сімей істотно погіршилося».

Цікаво, що політичний та економічні вектори команди Зеленського змогли покращити життя тільки для 7,8% респондентів (див. таблицю нижче – прим. ред.).

Назагал, як переконують відповіді опитаних громадян, чинна влада популістів із лав "слуг народу" впевнено наслідує практичний досвід попередників, здебільшого регіоналів і комуністів, воліючи знищити українську державність.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", платоспроможність українців істотно знизилася через дії команди Зеленського.

У Зеленського «перемоги», в українців – зубожіння_1
Читайте також:
Опінії
Смачну каву в сонячному Києві вам забезпечують сотні загиблих та поранених чоловіків та жінок щодня
09 травня, 16:05
Опінії
«Все говорят, что мы вместе, но немногие знают – в каком»…
17 лютого, 18:20
Світ
Наперекір власній правопопулістській та євроскептичній риториці угорський прем'єр-міністр не має наміру повторити "Brexit".
16 лютого, 08:37
Опінії
Ми з вами, шановні однодумці, вже як ота суцільна єГалька з анекдоту, котру єДід так затуркав, що вона й сама не відає, що єтворить.
15 лютого, 11:04
Опінії
Або побіжна заувага майбутнього власника останньої моделі смартфона до забезпечення абсолютної рівності старого з малим...
10 лютого, 09:24
Полтава
Що не день, то перл, як від представників Зе-влади, так і від нечисленних прихильників "президента Голобородька".
15 січня, 09:48