Громада не пустила злочинців до директорського крісла «Полтавафарму»

ПОЛТАВА
21.03.2016, 16:08

Замість в.о. директора КП «Полтавафарм» В’ячеслава Білизного, якого голова Полтавської облради Олександр Біленький незаконно звільнив з посади 3 березня, порушивши Кодекс законів про працю України, до виконання обов’язків директора приступив назначений головою облради Дмитро Майборода.

Громада не пустила злочинців до директорського крісла «Полтавафарму»_1

Нагадаємо, Олександр Біленький не мав права звільняти В’ячеслава Білизного, оскільки законний в.о. директора наразі перебуває на лікарняному. 

Допоки стан здоров’я не дозволятиме Білизному виконувати свої функції керівника, він призначив на посаду свого заступника – С. Горбаня.

Громада не пустила злочинців до директорського крісла «Полтавафарму»_3

Презентація Майбороди відбувалася в актовому залі підприємства. Захід супроводжувався вигуками «ганьба» та «геть банду Біленького». Зазначимо, що новопризначений керівник Дмитро Майборода встиг набрати собі заступників – хворого на шизофренію депутата Полтавської міської ради Сергія Чередніченка, який залучив у команду ін’єкційного наркомана Ігоря Педика-Головатого.


Під час представлення Майбороди між робітниками «Полтавафарму» та незаконним керівництвом виник конфлікт, оскільки персонал підприємства не вважає Майбороду, Чередніченка та Педика-Головатого законнопризначеним керівництвом.

Громада не пустила злочинців до директорського крісла «Полтавафарму»_5

Ігор Педик-Головатий (у чорному пальті) за мить покине залу

Не спромігшись відстояти свою позицію, Дмитро Майборода покинув залу під скандування «ганьба». Заступники Майбороди покинули приміщення ще раніше через резонанс навколо їхніх персон, спричинених викривальними статтями нашого видання. Ознайомитися з ними можна тут.

У підсумку робітники «Полтавафарму» з допомогою громадських діячів відстояли підприємство. 

Геннадій Сікалов, голова ГС «Останній Бастіон» .

Валерій Прядко, депутат Полтавської облради від «Партії простих людей» зазначив, що у залі «Полтавафарму» був конструктивний діалог між органами влади, робітниками підприємства та громадськістю. 

вибір редакції
Читайте також:
Полтава
За кілька годин після нічної атаки на Полтавщину голова ВЦА Лунін проінформував окупантів про її результати.
20 вересня, 12:55
Полтава
У 1990-х роках усі знали, куди ми йдемо. Нині це похід у невідомість.
14 вересня, 12:51
Полтава
Як ректор "Полтавської політехніки" Володимир Онищенко перетворює центр міста Полтави на чагарники та наркоманські притони
13 вересня, 14:48
Полтава
Ініціативна громадськість звернулася до влади з пропозицією увічнити нашу землячку, славетну українську акторку епохи німого кіно.
12 вересня, 18:35
Полтава
Наших незламних захисників Олександра Федорченка, Віталія Шевченка, Олега Бабенка і Анатолія Карбана увічнили у топоніміці Миргорода.
09 вересня, 18:45
Полтава
Цієї суботи, 2 вересня, у затишному дворику обласного краєзнавчого музею відбудеться публічна лекція мистецтвознавиці Ярини Цимбал.
31 серпня, 17:57