Громада не пустила злочинців до директорського крісла «Полтавафарму»

ПОЛТАВА
21.03.2016, 16:08

Замість в.о. директора КП «Полтавафарм» В’ячеслава Білизного, якого голова Полтавської облради Олександр Біленький незаконно звільнив з посади 3 березня, порушивши Кодекс законів про працю України, до виконання обов’язків директора приступив назначений головою облради Дмитро Майборода.

Громада не пустила злочинців до директорського крісла «Полтавафарму»_1

Нагадаємо, Олександр Біленький не мав права звільняти В’ячеслава Білизного, оскільки законний в.о. директора наразі перебуває на лікарняному. 

Допоки стан здоров’я не дозволятиме Білизному виконувати свої функції керівника, він призначив на посаду свого заступника – С. Горбаня.

Громада не пустила злочинців до директорського крісла «Полтавафарму»_3

Презентація Майбороди відбувалася в актовому залі підприємства. Захід супроводжувався вигуками «ганьба» та «геть банду Біленького». Зазначимо, що новопризначений керівник Дмитро Майборода встиг набрати собі заступників – хворого на шизофренію депутата Полтавської міської ради Сергія Чередніченка, який залучив у команду ін’єкційного наркомана Ігоря Педика-Головатого.


Під час представлення Майбороди між робітниками «Полтавафарму» та незаконним керівництвом виник конфлікт, оскільки персонал підприємства не вважає Майбороду, Чередніченка та Педика-Головатого законнопризначеним керівництвом.

Громада не пустила злочинців до директорського крісла «Полтавафарму»_5

Ігор Педик-Головатий (у чорному пальті) за мить покине залу

Не спромігшись відстояти свою позицію, Дмитро Майборода покинув залу під скандування «ганьба». Заступники Майбороди покинули приміщення ще раніше через резонанс навколо їхніх персон, спричинених викривальними статтями нашого видання. Ознайомитися з ними можна тут.

У підсумку робітники «Полтавафарму» з допомогою громадських діячів відстояли підприємство. 

Геннадій Сікалов, голова ГС «Останній Бастіон» .

Валерій Прядко, депутат Полтавської облради від «Партії простих людей» зазначив, що у залі «Полтавафарму» був конструктивний діалог між органами влади, робітниками підприємства та громадськістю. 

Читайте також:
Полтава
Міська лікарня отримала партію багатофункціональних ліжок від української діаспори США і фонду «HUCUS». Влада як завжди піариться.
19:29
Полтава
Громада, яку у своїх працях оспівував Микола Гоголь, перетворюється на смітник. Влада відверто саботує прибирання вулиць, площ і провулків.
вчора, 21:43
Полтава
Українські захисники потребують цілодобової підтримки. Без згуртованих зусиль тиловиків, фронтовикам важко вибивати ворогів.
23 липня, 21:44
Полтава
Зовсім юний уродженець Краматорська 10 років тому загинув від рук окупантів. Росіяни розстріляли його за «надмірну проукраїнську позицію».
23 липня, 12:39
Полтава
Багатоденна спека спричинила мор прісних біоресурсів. Сотні рибин спливли пузами догори, викликавши надзвичайну ситуацію на Полтавщині.
23 липня, 06:06
Полтава
Попри бойові дії наші захисники мають змогу віднаходити й зберігати пам'ятки минулого. Не зажди, але часто, артефакти привозяться із фронту.
22 липня, 12:30