Громада не пустила злочинців до директорського крісла «Полтавафарму»

ПОЛТАВА
21.03.2016, 16:08

Замість в.о. директора КП «Полтавафарм» В’ячеслава Білизного, якого голова Полтавської облради Олександр Біленький незаконно звільнив з посади 3 березня, порушивши Кодекс законів про працю України, до виконання обов’язків директора приступив назначений головою облради Дмитро Майборода.

Громада не пустила злочинців до директорського крісла «Полтавафарму»_1

Нагадаємо, Олександр Біленький не мав права звільняти В’ячеслава Білизного, оскільки законний в.о. директора наразі перебуває на лікарняному. 

Допоки стан здоров’я не дозволятиме Білизному виконувати свої функції керівника, він призначив на посаду свого заступника – С. Горбаня.

Громада не пустила злочинців до директорського крісла «Полтавафарму»_3

Презентація Майбороди відбувалася в актовому залі підприємства. Захід супроводжувався вигуками «ганьба» та «геть банду Біленького». Зазначимо, що новопризначений керівник Дмитро Майборода встиг набрати собі заступників – хворого на шизофренію депутата Полтавської міської ради Сергія Чередніченка, який залучив у команду ін’єкційного наркомана Ігоря Педика-Головатого.


Під час представлення Майбороди між робітниками «Полтавафарму» та незаконним керівництвом виник конфлікт, оскільки персонал підприємства не вважає Майбороду, Чередніченка та Педика-Головатого законнопризначеним керівництвом.

Громада не пустила злочинців до директорського крісла «Полтавафарму»_5

Ігор Педик-Головатий (у чорному пальті) за мить покине залу

Не спромігшись відстояти свою позицію, Дмитро Майборода покинув залу під скандування «ганьба». Заступники Майбороди покинули приміщення ще раніше через резонанс навколо їхніх персон, спричинених викривальними статтями нашого видання. Ознайомитися з ними можна тут.

У підсумку робітники «Полтавафарму» з допомогою громадських діячів відстояли підприємство. 

Геннадій Сікалов, голова ГС «Останній Бастіон» .

Валерій Прядко, депутат Полтавської облради від «Партії простих людей» зазначив, що у залі «Полтавафарму» був конструктивний діалог між органами влади, робітниками підприємства та громадськістю. 

Читайте також:
Полтава
Полтавська міська рада досі не може знайти гроші для заміни російського програмного забезпечення.
18:55
Полтава
Мама незламного українського патріота з Краматорська, закатованого російськими окупантами, юнака Степана Чубенка відзначає ювілей.
14:25
Полтава
В Полтаві масово отруїлись студенти інституту НЮУ імені Ярослава Мудрого. Наразі госпіталізовано вже 27 людей.
06 грудня, 12:25
Полтава
Микола Москаленко із лав 116 Окремої бригади Сил Територіальної оборони понад рік у боях. На передовій захисник зазнав тяжкого поранення.
01 грудня, 16:00
Полтава
Як і очікувалося, віхола вкрила снігом основні регіональні автошляхи та вулиці обласного центру. Будьте обережні, заметіль досі триває!
27 листопада, 12:16
Полтава
Алла Рябкова прокоментувала повідомлення НАЗК про знайдені у неї необґрунтовані активи.
24 листопада, 08:50