Громада не пустила злочинців до директорського крісла «Полтавафарму»

ПОЛТАВА
21.03.2016, 16:08

Замість в.о. директора КП «Полтавафарм» В’ячеслава Білизного, якого голова Полтавської облради Олександр Біленький незаконно звільнив з посади 3 березня, порушивши Кодекс законів про працю України, до виконання обов’язків директора приступив назначений головою облради Дмитро Майборода.

Нагадаємо, Олександр Біленький не мав права звільняти В’ячеслава Білизного, оскільки законний в.о. директора наразі перебуває на лікарняному. 

Допоки стан здоров’я не дозволятиме Білизному виконувати свої функції керівника, він призначив на посаду свого заступника – С. Горбаня.

Презентація Майбороди відбувалася в актовому залі підприємства. Захід супроводжувався вигуками «ганьба» та «геть банду Біленького». Зазначимо, що новопризначений керівник Дмитро Майборода встиг набрати собі заступників – хворого на шизофренію депутата Полтавської міської ради Сергія Чередніченка, який залучив у команду ін’єкційного наркомана Ігоря Педика-Головатого.


Під час представлення Майбороди між робітниками «Полтавафарму» та незаконним керівництвом виник конфлікт, оскільки персонал підприємства не вважає Майбороду, Чередніченка та Педика-Головатого законнопризначеним керівництвом.

Ігор Педик-Головатий (у чорному пальті) за мить покине залу

Не спромігшись відстояти свою позицію, Дмитро Майборода покинув залу під скандування «ганьба». Заступники Майбороди покинули приміщення ще раніше через резонанс навколо їхніх персон, спричинених викривальними статтями нашого видання. Ознайомитися з ними можна тут.

У підсумку робітники «Полтавафарму» з допомогою громадських діячів відстояли підприємство. 

Геннадій Сікалов, голова ГС «Останній Бастіон» .

Валерій Прядко, депутат Полтавської облради від «Партії простих людей» зазначив, що у залі «Полтавафарму» був конструктивний діалог між органами влади, робітниками підприємства та громадськістю. 

Читайте також:
Антимонопольний комітет (АМКУ) дозволив Олександру і Тетяні Гузенко стати власниками по 50% статутного капіталу ТОВ "Надра-Геоінвест"
вчора, 19:55
Депутат Полтавської обласної ради Юрій Кобченко впізнав в особі Максима Ратнера нахабного рейдера-здирника.
вчора, 14:40
Якщо сумніваєтесь чи починати грати в теніс – наш сюжет саме для вас
вчора, 11:40
Гучне затримання двох правоохоронців і радника Олега Синєгубова в центрі Полтави викрило масштабну корупційну схему.
вчора, 11:14
У ДБР розпочали досудове розслідування щодо правоохоронців, котрі брали участь у спецоперації по затриманню Романа Скрипника
02 серпня, 09:55
Романа Скрипника, який 23 липня у Полтаві захопив у заручники полковника, вбито під час спецоперації неподалік Опішні.
01 серпня, 08:58