Громадяни Перу вп'яте обирають президента за останні 5 років

СВІТ
15 квітня, 08:01
Громадяни Перу вп'яте обирають президента за останні 5 років

Лідерами вподобань перуанських виборців є ультралівий кандидат Педро Кастільо і його правоконсервативна опонентка Кейко Фухіморі.

Волевиявлення за нового президента має відбутися 6 червня 2021 року, про це зі столиці країни Ліми повідомляє видання "The New York Times".

Очікується, що головними темами виборчої кампанії впродовж наступних двох місяців стануть: боротьба з наслідками пандемії COVID-19; вихід Перу з глибокої соціально-економічної кризи, спричиненої багаторічною корупцією у всіх гілках влади.

Водночас ставленик Ватикану із лав католицької організації "Opus Dei" Рафаель Лопес Альяґа, який озброївся праворадикальною риторикою, не зміг набрати потрібної кількості голосів для проходження у другий тур.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що у сусідньому з Перу Еквадорі відомий фінансист Ґільєрмо Лассо несподівано переміг на чергових президентських виборах.

Читайте також:
Чинний президент Венесуели й колишній водій шкільного автобуса Ніколас Мадуро висловив бажання домовитися "полюбовно" з опозицією.
26 липня, 11:24
Поки Володимир Зеленський нервово вживає айкоси та думає про рейтинґи, Жаїр Мессіаш Болсонару допомагає тисячам співгромадянам.
19 червня, 16:15
Аргентинський президент-соціаліст Альберто Фернандес знову опинився у центрі міжнародного скандалу.
10 червня, 09:37
Боротьба з коронавірусом стала причиною блокування відеороликів із Жаїром Мессіашом Болсонару на платформі, що належить корпорації "Google".
29 травня, 13:37
Жаїр Мессіаш Болсонару видав одразу 4 укази, які полегшують доступ громадян Бразилії до вогнепальної зброї.
23 квітня, 09:48
На тлі зростання кількості заражених коронавірусом бразильців представники опозиції запропонували усунути з посади президента країни.
17 квітня, 11:23