«Правий поворот»: ​Еквадор обрав президентом банкіра-консерватора

СВІТ
12 квітня, 12:13
«Правий поворот»: ​Еквадор обрав президентом банкіра-консерватора
Фото: Bismillah News

Відомий еквадорський фінансист Ґільєрмо Лассо Мендоса несподівано переміг на президентських виборах, що відбулися напередодні у неділю.

Таку інформацію вранці 12 квітня оприлюднило видання "Reuters" з посиланням на остаточні результати Центральної виборчої комісії Республіки Еквадор.

Інавґурацію новообраного голови держави призначено на 24 травня, вона має відбутися у сесійній залі парламенту країни.

65-річному консервативному політику і банкіру вдалося здобути у другому турі прихильність 52% виборців країни завдяки обіцянкам відродити економіку, здолати спалах коронавірусу і не повертатися до практики соціалізму.

Його конкурент — 36-річний адепт неомарксизму Андреас Араус — під час виборчої кампанії зумів загітувати на підтримку своєї кандидатури тільки 32,72% громадян Еквадору.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що член католицької організації "Opus Dei" Рафаель Лопес Альяґа йде у президенти Перу.

Читайте також:
Чинний президент Венесуели й колишній водій шкільного автобуса Ніколас Мадуро висловив бажання домовитися "полюбовно" з опозицією.
26 липня, 11:24
Поки Володимир Зеленський нервово вживає айкоси та думає про рейтинґи, Жаїр Мессіаш Болсонару допомагає тисячам співгромадянам.
19 червня, 16:15
Аргентинський президент-соціаліст Альберто Фернандес знову опинився у центрі міжнародного скандалу.
10 червня, 09:37
Боротьба з коронавірусом стала причиною блокування відеороликів із Жаїром Мессіашом Болсонару на платформі, що належить корпорації "Google".
29 травня, 13:37
Жаїр Мессіаш Болсонару видав одразу 4 укази, які полегшують доступ громадян Бразилії до вогнепальної зброї.
23 квітня, 09:48
На тлі зростання кількості заражених коронавірусом бразильців представники опозиції запропонували усунути з посади президента країни.
17 квітня, 11:23