«Правий поворот»: ​Еквадор обрав президентом банкіра-консерватора

СВІТ
12 квітня, 12:13
«Правий поворот»: ​Еквадор обрав президентом банкіра-консерватора
Фото: Bismillah News

Відомий еквадорський фінансист Ґільєрмо Лассо Мендоса несподівано переміг на президентських виборах, що відбулися напередодні у неділю.

Таку інформацію вранці 12 квітня оприлюднило видання "Reuters" з посиланням на остаточні результати Центральної виборчої комісії Республіки Еквадор.

Інавґурацію новообраного голови держави призначено на 24 травня, вона має відбутися у сесійній залі парламенту країни.

65-річному консервативному політику і банкіру вдалося здобути у другому турі прихильність 52% виборців країни завдяки обіцянкам відродити економіку, здолати спалах коронавірусу і не повертатися до практики соціалізму.

Його конкурент — 36-річний адепт неомарксизму Андреас Араус — під час виборчої кампанії зумів загітувати на підтримку своєї кандидатури тільки 32,72% громадян Еквадору.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що член католицької організації "Opus Dei" Рафаель Лопес Альяґа йде у президенти Перу.

Читайте також:
Жаїр Мессіаш Болсонару видав одразу 4 укази, які полегшують доступ громадян Бразилії до вогнепальної зброї.
23 квітня, 09:48
На тлі зростання кількості заражених коронавірусом бразильців представники опозиції запропонували усунути з посади президента країни.
17 квітня, 11:23
Лідерами вподобань перуанських виборців є ультралівий кандидат Педро Кастільо і його правоконсервативна опонентка Кейко Фухіморі.
15 квітня, 08:01
Перуанський бізнесмен і праворадикальний політик Рафаель Лопес Альяґа оголосив про намір балотуватися на посаду президента країни.
19 березня, 08:01
Колишній болівійський лідер — соціаліст Ево Моралес повернувся на батьківщину після річної відсутності.
13.11.2020, 08:51
Більшість депутатів перуанського Конґресу проголосувала за імпічмент голові держави Мартіну Віскаррі.
10.11.2020, 11:26