Громадяни РФ щиро вірять, що українці «самі себе бомблять»

ПОЛІТИКА
05 березня, 13:15

Росіянам показали фотодокази воєнних злочинів кривавого путінського режиму в Україні, однак вони виявилися безсердечними скотами.

Відповідний ролик оприлюднило незалежне видання "Настоящее Время", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Наші колеги-журналісти попри ризик опинитися у московитській буцегарні насмілилися донести правду до громадян РФ, але ті виявилися бездушними до трагедії українського народу.

У соціальних мережах з цього приводу навіть розгорнулася жвава емоційна дискусія, окремі коментарі з якої наводимо нижче:

«Сліпі люди, затравлені люди, байдужі люди... Мені боляче, бо навіть співчуття в них не має. Відтепер у мене теж не має співчуття до них, до вбитих їхніх солдатів. Є справедливість і все вернеться їм сторицею, вони теж відчують той страх і той біль з яким ми живемо», – написала користувачка Ольга Ігнатенко.

«Як можна підтримувати війну, народ який не має власної думки, і це вони називають себе братським народом?», – слушно запитує користувачка Галина Пігура.

«Це байдужа, гнила нація, якщо про них так можна сказати. Наша земля перенесла світову війну, голодомор і цього разу обов'язково ми переможемо. Наш народ сильний! Українці люблю ВАС!», – зазначила користувачка Юлія Буднік.

«Борони Боже казати, що ми – братський народ... Ви нечисть паршива», – пише користувачка Лариса Іваницька.

«Які батьки, такі і їхні діти прийшли до нас на землю воювати. Нехай і ховають своїх дітей, і чим більше, тим краще. Може тоді й прозріють. Хоча на вряд», – висновує користувачка Оксана Верещак.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що Україна розпочала масштабний наступ у кібервійні проти московитської орди.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
У той час, поки Рамзан Кадиров "мобілізує" інородців, а Євгєній Прігожин "призиває" кримінальників на війну, Кремль шукає "робочі руки".
18 вересня, 07:59
Опінії
Є дві росії: одна з них читає "Telegram", інша – дивиться телевізор. Обидві – ватні, одна часто більш "біла", інша більш "совєцька".
11 вересня, 08:45
Опінії
Подобається, не подобається, але ресурсна федерація московії з центром у Кремлі остаточно розвалиться. Це буде за нашого з вами життя!
10 вересня, 18:09
Політика
Московити, перш за все знищують книжки. Знищують будь-які згадки про те, якою було життя до їх приходу.
12 серпня, 17:01
Світ
У разі відкритого воєнного вторгнення до країн Балтії, більшість жителів естонської провінції Іда-Вірумаа перейде на бік росії.
30 червня, 07:54
Світ
Україні слід припинити відносини з комуністичним Китаєм, чиї влада і медіа покривають воєнні злочини російських окупантів на нашій землі.
17 квітня, 22:44