Громадяни РФ щиро вірять, що українці «самі себе бомблять»

ПОЛІТИКА
05 березня, 13:15

Росіянам показали фотодокази воєнних злочинів кривавого путінського режиму в Україні, однак вони виявилися безсердечними скотами.

Відповідний ролик оприлюднило незалежне видання "Настоящее Время", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Наші колеги-журналісти попри ризик опинитися у московитській буцегарні насмілилися донести правду до громадян РФ, але ті виявилися бездушними до трагедії українського народу.

У соціальних мережах з цього приводу навіть розгорнулася жвава емоційна дискусія, окремі коментарі з якої наводимо нижче:

«Сліпі люди, затравлені люди, байдужі люди... Мені боляче, бо навіть співчуття в них не має. Відтепер у мене теж не має співчуття до них, до вбитих їхніх солдатів. Є справедливість і все вернеться їм сторицею, вони теж відчують той страх і той біль з яким ми живемо», – написала користувачка Ольга Ігнатенко.

«Як можна підтримувати війну, народ який не має власної думки, і це вони називають себе братським народом?», – слушно запитує користувачка Галина Пігура.

«Це байдужа, гнила нація, якщо про них так можна сказати. Наша земля перенесла світову війну, голодомор і цього разу обов'язково ми переможемо. Наш народ сильний! Українці люблю ВАС!», – зазначила користувачка Юлія Буднік.

«Борони Боже казати, що ми – братський народ... Ви нечисть паршива», – пише користувачка Лариса Іваницька.

«Які батьки, такі і їхні діти прийшли до нас на землю воювати. Нехай і ховають своїх дітей, і чим більше, тим краще. Може тоді й прозріють. Хоча на вряд», – висновує користувачка Оксана Верещак.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що Україна розпочала масштабний наступ у кібервійні проти московитської орди.

Читайте також:
Світ
Україні слід припинити відносини з комуністичним Китаєм, чиї влада і медіа покривають воєнні злочини російських окупантів на нашій землі.
17 квітня, 22:44
Полтава
Як офіс президента підігрує кремлю
15 березня, 10:31
Світ
Українська журналістка виклала 7 тис. фото мертвих ординських окупантів
04 березня, 15:35
Війна
Виявляється, що крім шакала Рамзана Кадирова, шайтан у пеклі також чекає і на зрадника заповідей ісламу Талґата Таджуддіна.
27 лютого, 12:49
Світ
Кремлівські спецслужби напередодні президентських виборів у Фінляндії взялися впроваджувати сумнозвісні "активні заходи".
08 лютого, 06:51
Світ
Китайські комуністи з дипломатичним імунітетом провели у Києві семінар на тему етнічної політики Пекіну на загарбаних ним територіях.
04.12.2021, 20:52